Sizce cinsiyetler olmasaydı nasıl olurdu?

Üremeyi filan geçelim. :D Cinsiyete bağlı kalmadan üreyebiliyormuşuz. -,- Kız ve erkek tabirleri yok. Neler değişirdi? Neler olurdu sizce?

Güncellemeler:
-,- kapsamlı düşünen yok mu hiç? Çalıştırın kafatasınızın içindeki değerli şeyi jsckdsfcdk...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların cinsiyetleriyle bağdaştırılmış renk, kıyafet, düşünce tarzı, hayaller, fiziksel yapı gibi kavramların bir önemi kalmazdı. Kadınlar ile birlikte anılan bazı objeler veya aynı şekilde erkeklerle anılan objeler veya düşünce tarzları farklılığı ortadan kalkardı. Sadece insanı insan olduğu için kabul ederdik. Çeşitli tabular aklımızda oluşmazdı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• LGBT rahat ederdi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Tam olmasi gereken yasam sekli.. cinsiyet kavrami ortadan kalktiginda mukemmeli yakalayacak insan

1|0
    0|0
  • Soruya cevap bulmak için biraz daha açıklama eklemen gerek. Cinsiyetler yok, herkez tek cins ama üreme nasıl gerçekleşiyor? Bu tek cinsiyet basit erkek cinsine mi benziyor, yoksa karmaşık kadın cinsine mi? Bölünerek mi çoğalıyoruz? Insan tarlaları kurup, bu şekilde mi ürüyoruz. Yoksa yine cinsel ilişkiyle mi? Toplumsal yapı hangi üreme sistemine göre şekillenmiş? Sorunun ucu çok açık. Daha çok detay verirsen, daha net kurgu yapabiliriz

0|0
    0|0
    • Sorunun ucunu bilerek açık bıraktım :D kimsenin hayalgücünü etkilemek istemedim belki benim bile düşünmediğim şeyler çıkar diye lakin birkaç kişi dışında diğer cevaplar sıradandı.. :/

Yani bir kadın erkeğe bir erkek de kadına bağlı kalmadan üreyebiliyor olacaktı demek istediğim. Tabii ki erkek - kadın yok ben anlam basitleşsin diye öyle yazdım. Üreme organlarımız yok xD sadece tuvalet ihtiyacı için varlar o da herkeste standart. Cinsiyetler yok malum. Ve her iki cins de hamile kalabiliyor. Ayrım yok. Tek bir cinsiyetten yoğunlaşarak da değil. Ne erkeğe ne kadına benziyoruz. Ama cinsiyete bağlı kalmadan derken daha çok kan yolu ile bir şeyler düşünmüştüm. :d Kişi kendisi uygulayamıyor hastanelerde uygulanan bir işlem olarak. Neden uygulanmıyor denir ise :'D buna layık görülen ailelere bir hediye denebilir ^^ biraz sosyal psikoloji düşündüm. :D:::D:D

• :D nick yeterli olur sanırım. D:

• Tamamdır😉

• Farklılık olmazdı moda olmazdı ilgi çabası olmazdı ve aklıma gelmeyen birçok şey 😁😁😂

1|0
    1|0
  • hümanizm tam anlamıyla yaşanırdı. savaş falanda olmazdı çok eminim bundan

2|0
    0|0
  • İğrenç olurdu herşey

0|0
    0|0
  • sadece kişinin bedenini değil ruhunu severdik.

1|0
    0|0
  • Çok daha sıkıcı olurdu hayat zaten sıkıcı hiç çekilmezdi valla abazalık yapamadıktan sonra ne anlamı kalır ki yaşamanın?

0|0
    1|0
  • melek olunurdu.

0|0
    0|0
  • ortalıkta zaten sağlam duran birkaç kadın / erkek vardı, onlarda çoğunluğa uyardı..

0|0
    0|0
  • süper :D

0|0
    0|0
  • herkes tuttuğunu götürürdü :D

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • daha güzel olurdu

0|0
    0|0
  • Bence çok kötü olurdu

0|0
    0|0
  • Benim beyin iptal 😂😂

0|0
    1|0
  • Hiççç bişii

0|0
    1|0
  • Bazı kurbağa türlerinin soyu devam ettirmek adına cinsiyet değiştirebildiğini izlemiştim bir belgeselde. Bahsettiğiniz durum için de böyle bir şey olurdu herhalde

0|0
    0|0
  • Etsiz ve tuzsuz bir yemek düşün, istenilen de et ve tuz. Di mi :D

0|0
    0|0
  • İyi olurdu

0|0
    0|0
  • 😊Allahin nizami mukemmel degilmi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Bu sefer Cinsiyetçilik değil Irkçılık çok baskın olurdu. Insanların (!) kalbi kötü ve beyinleri boş olunca ayrımcılık yapacak bir nokta bulurlar.

1|0
    0|0
  • Hem iyi hem kotu, kimin ne zaman ne yapacagini kestiremezdik bu kotu 🙈😅😅
    Iyi olan ise ayrimcilik olmazdi iste siyasette dogum yapmakta ☺️

1|0
    0|0
  • seks denen kavramda olmazdi ot gibi yasardik heralde

1|0
    0|0
  • vay be özgür olurduk

1|0
    0|0
  • Sacmalik olurdu

0|0
    0|0
  • Teletabiler gibi

1|0
    0|0
  • Güzel olurdu sanki

1|0
    0|0
  • Üremede varsa harika olurdu :D

0|0
    0|0
  • Erkeğe egemen bir toplum olmazdı sanırım.

0|0
    0|0
  • Güzel olabilirdi

1|0
    0|0
  • Herkes herkese soğuk olurdu vs aşk anlamsızlaşırdı

0|0
    1|0
  • Bu hayatta her şeyin aynı olduğunu düşün. Hiçbir şeyin birbirinden farkı yok. O zaman sıkıcı olmaz mıydı hayat?

0|0
    0|0
  • 404 not found error

0|0
    1|0
  • Aşk olmazdı.

0|0
    2|0
Yükleniyor...