Yatıya kalma problemi?

Merhaba 18 yaşındayım ve ailemle problemlerim var. Bara gitmeme içki içmeme giyinişime arkadaşlarla yüzmeye gitmeme geç gelmeme karışmıyolar ama kesinlikle yatıya kalmaya izin vermiyolar. Şu zamana kadar toplasanız 3 kere bir arkadaşımda kaldım. Erkek arkadaşım yatılı kalmamı istiyor arkadaşlarımda kalmak istiyorum ama imkanı yok izin vermiyolar anneannemde bile kalamıyorum yani. bir arkadaşımda kalıcam desem tanıdık olmadı mı kalmamın imkanı yok, tanıdıkları insanların hepsinin annesinin babasının numarası var arar sorarlar yani adres isterler. Okul gezisi desem kendileri turizmci bölgedeki tüm gezilerden haberleri var. Arkadaşım hastanede yatıyor desem adres alır gelirler. Baba konsere gidiyorum sabah 4te bitiyor arkadaşımda kalsam olur mu o saatte gelemem diyorum dönüşte geliceksin eve gelmezsen o gece ben gelirim diyor. Nasıl yapıcam böyle?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• izin verdiği arkadaşınla anlaş o gece onda kalıyomussun gibi göstersin veya kafa bir ebeveyni olan arkadaşına söyle annesi halden anlarsa sizinkilere telefonda konuşur oradaymış gibi gösterir seni he imkansız diyosan gerçekten kalmaya git ama arkadaşınla önceden anlaş arkadaşının ailesi uyuduktan sonra evden çık istediğin yere kalmaya git sabah kalktiklarinda seni sorarlarsa arkadaşın desin ki erken çıktı eve gitti ama sende o saate evin yolunu tutmuş ol yemezler diyosan arkadaşın seni arasın annemler uyandı dediğinde sende ekmek poğaça falan alıp eve git ve kahvaltıya bir şeyler almaya gitmiştim dersen hayatta ayılmazlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Şu ikinci dediğin kafama yattı baya çok sağol

• 3ay

gece uyanıp bakma ihtimallerine karşı kaldığınız odayı kitleyin hadi dikkatli ol kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin yolun yol değil

0|0
    0|0
  • Yapma babanın sözünü çiğnetmek için buraya kadar gelmiş soruyorsun. İçinde varsa yapacaksın. Uoksa babanın lafını çiğne banane en kötü ben düşünürüm sana karşı ne de olsa :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya ben onların karşı çıktığı bişey yaparsam çok kötü şeyler yapıyolar evden kovarlar beni yani arayı bulmam lazım

• 3ay

Ne evden kovması be kim canını sokağa atar salak

• 3ay

Yok cidden çok sert oluyolar onlara tavır yapıp çıkarsam evden okuldan bile alırlar yani hiç kalkışmam öyle şeye

• Çok şımartmışlar seni

0|0
    0|0
  • Vay be ne geniş aileymiş :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Sorma aman

• 3ay

Baban daha ne yapsin ya sukrwt ne ailelee var ve kendine dikkat et bir ciğersizw kendini kaptirma etraf cakal dolu

• Belki üniversiteye geçince izin alabilirsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Üniye geçince izin almam gerekicek mi ki sonuçta onlarla yaşamıcam ya yurtta ya evde kalıcam arayıp söylemem gerekmez herhalde?

• 3ay

Yok başka şehire geçicem orası kesin de anlaştım yani ailemle orda sıkıntı yok ilk yurtta kalıcam arkadaş yapıp eve çıkmayı düşünüyorum herhalde yine bu şekil izin alma muhabbetleri olmaz?

• 3ay

Bol şanslar :) İyi geceler. Bence acele etmemek gerek.

• Sana seks yok anlaşılan

0|1
    0|0
    • 3ay

Seks için yatıya kalma gerekli değil ki annemle babam bunun farkında olması lazım seks dediğin sabah bile çıksan yapabilirsin yani

• 3ay

Bunu annene söyle bak sana ne yapıyor

Kızlar Ne Diyor 9

• Sabah 4te eve gelmenin tadini cikar ve haline sukret :D ya da sabah 6 da gelicem de ama o rda kal ve 5te uyanip eve gel :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır misal konser 4te bitiyo benim evim konser yerine 1 saat uzaklıkta ama arkadaşımın evine yürüyerek 5 dk ise onda neden kalmayayım üstüne üstelik yani o saatte eve kız başıma gelmem daha sakıncalı değil mi? Bunu anlatmaya çalışıyorum ben dinlemem o eve gelceksin bu kadar diyolar

• 3ay

Bazen ebeveynlerin ilginc stratejilerini anlayamazsin iste. Anlamaya calismaj yerine cozum uret

• ya otur kalk dua et ne diyim

0|0
    0|0
  • Senin iyiliğin ve güvenliğin için böyleler sitem etmen bence saçma.

0|0
    0|0
  • Resmen şımarıklık. Böyle bir zamanda bu kadar geniş oldukları için şükret.

0|0
    0|0
  • Ben akşam 6 dan sonra dışarı çıkamıyorum sen buldun bunuyorsun onlari da ayrı bir kutluyorum bara gönder et yap içir ama başkasının evinde kalınca sorun değişikmis valla

0|0
    0|0
  • Senin icin korkuyolar ailene olgunlastigini buyudugunu kendi basinin cagresine bakicagina inandir

0|0
    0|0
  • Şansını fazla zorluyorsun bence ailem gayet iyi fazlasını neden istiyorsun ki

0|0
    0|0
  • Sana guvenmiyorlar

0|0
    0|0
  • İlla elletecen kendini çocuğa yani. Kalma arkadaşım sonra sevgilim bana kaydı diye ağlıyorsunuz.

0|1
    0|0
    • 3ay

Sevgiliyi boşver o zaman arkadaşımda bile izin vermiyolar kesinlikle

• 3ay

İlerde iyi ki izin vermemişler diye sevinirsin.

• 3ay

Arkadasa bnden bir +1

Yükleniyor...