Geçmi Kaldım sizce?

2017 ygs lys için geç mi kaldım. Çoğu arkadaşım ygs yi bitirmiş günde 500 soru çözüyor :( ben işte çalışıyordum o yüzden en bastan başlayacağım :/ TM den gireceğim iyi bir üniversite için geç midir

0|0
14|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu ne geçi, sınava 2 ay kala bile geç değildir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 500 soruyu görebilmeleri için uyumaya bile zar zor vakit ayırıyor olmaları gerekir, çünkü edebiyat soruları bile paragraf ağırlıklı iken işin içine birde matematik geometri gibi dersler girince o soruları çözmek için ayrı özen göstermeli, yani işaretleme ile mümkün olur o sayıya ulaşmak gerçekten çözmekle zor. Ayrıca geç değil sadece dikkatlice çalışmaya bak ve testlerle pratik yap.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşların çabuk bıkacaklar ders çalışmaktan demedi deme :s

1|0
    0|0
  • hiçbirşey için geç değil sen yeterki inan!!!

1|0
    0|0
  • Yok tam zamanı günde 3 veya 4 saat çalışmayla ama doğru çalışmayla istediğin yeri kazananilirisn

1|0
    0|0
    • 3ay

bence daha fazla çalışmalıyım sıfırdan başlayacağım için :/

• 3ay

Daha fazlada olabilir ama sakın döee geç kaldım kazanamam diye son 1 ayda hiç bişi bilmeyip barajı geçebilen insanlar var

• Evet çok geç kalmışsın

0|0
    0|0
  • ya hepsi hikaye onların, herkes bitiriyo zaten a q... ben ygs ye de lys de ay kala çalıştım 78bindeydim

0|0
    0|0
  • geç dğeil !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Çok da geç değil. Abartmasınlar çalışmayı. Yazın YGS'yi bitirmek nedir.

1|0
    0|0
  • günde 500 soru cözmek ne ln asjajsjd
    gec kalmadın illa sende 500 cozmek zorunda deilsin anla yeter 👍

1|0
    0|0
  • Önemli olan anlayarak çözmek, çok soru çözmeyi ya da saaatlerceee çalışmayı çok iyi puan almak sanıyorsan yanılıyorsun önemli olan sana yetecek kadar çalışıp , soruları iyi bir şekilde algılayıp çözebilmen. Çok planlı çalışman kendine her gün çalışacağın derslerin-konuların listesini yapman gerek. Oturduğun zaman o masaya "şimdi ne yapsam" diye düşünmeden yazdığın düzenli çalışma programını uygula. Eğer yorgunluktan bitmiş durumdaysan, konuda yarım kaldıysan bile bırak çalışmayı çünkü o konu o saatten sonra kafana girmez ertesi gün devam edersin.. Çok soru tipi görmen önemli bunuda unutma canım. Kendini mezuna kalmaya kodlama kendine güven etrafına değil kendine bak kimseyle değil kendi netlerinle yarış! Kolay gelsin!

0|0
    0|0
  • Degildir başla

1|0
    0|0
  • Ne kadar geç olursa olsun ( geç değil hala) başla işte

1|0
    0|0
    • 3ay

şimdiden mezuna kalmayı bile düşündüm

• 3ay

Asla düşünme bütün enerjinle çalış istediğin olmassa o zaman kalırsın

• gec kalmis sayilmazsın ben kasım ayinda basladim hazirlanmaya ve tarih ogretmenligi secebilecek hatta rahat rahat yerlesebilicek gibi bir puan aldim. sadece cok fazla odaklanman gerekiyor. dikkatini baska seylere verme. tabi ben is imkani olmadigi icin tarih secmedim o da ayri 😊😊

0|0
    0|0
  • hayır belkide sen hızlı bir şekilde yol alabilirsin bütün iş sende bitiyor

1|0
    0|0
  • Geç kalmadın ama başla artık

0|0
    0|0
  • Daha 1 eylülde ygsye 6 ay kalacak ne geçi. Sen eylülde başlayıp bıkmadan çalışır san bir şey olmaz. zaten önemli olan lys

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayrıca daha 6ay varken mezuna kalmayı düşünmek nedir ben geçen sene okullar ekimde açıldı başladım ygsde 15000 yaptım ki türkçe yüzünden sonra lysden dolayı seneye kaldım gerçi o ayrı konu. ama Şu an tamamen seni demoralize ediyorlar daha senenin başı sakin ol geç kalmak ne demek yetisir

• Üzme canını bir hayalin varsa bir yerden başla.

0|0
    0|0
  • Hicte gec degil daha cok zamanin var

0|0
    0|0
  • Geç ya da değil sen elinden geleni yap da

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
Yükleniyor...