Hayatta birilerinin yardımı olmadan birşeyleri başarabiliyor musunuz?

Şu cıkar dünyasında birilerinin yardımı olmadan birşeyleri başarabiliyor musunuz? Bence neden olmasın yapamıyorsanız bile hemen başlamalısınız. Herşey yolunda gitmese bile tek başınıza herşeyin üstesinden gelebilirsiniz, iç huzurunuzu da ibadetlerle sağlarsanız emin olun kimseye ihtiyacınız kalmıyor.. Bende bir süre sonra farkettim ki mutluluk aslında illa birine ihtiyac duymak değilmiş, zorluklar illaki yanında kimse olmadan atlatılmaz değilmiş, kendinizi sevin kendinizi motive edin bir amaç edinin ve o sizin yolunuz olsun herkes yapabiliyor sizin eksiğiniz ne? Deneyin defalarca deneyin herşeyi deneyin ama BEN yaptım diyebilin sonunda ve başardığınızda aldığınız o haz sizin için dünyalar bedel olacak eğer böyle düşünüyorsanız zaten süpersiniz demektir:)

Güncellemeler:
3ay ,,,,

1|2
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet

0|1
    0|0
  • Bir iş olarak kimseden medet uman biri değilim. Birine ihtiyaç duyduğum zamanlar farklı sevilme isteği olmasa daha huzurlu olabilirdim

0|1
    0|0
    • 3ay

sevilme isteği kısmında haklısın ama onuda ibadetlerle dindirebilirsin biraz.

• 3ay

ınsanlar tarafından sevilmeyi bende önemsiyorum ama zaman geçiyor ve insanlardan birşeyler bekledikçe sadece beklediğini farkediyorsun hiçbir zaman sana yetmeyecek kendi kendine yetebilmeyi ögrendiğinde acayip huzur dolacaksın

• 3ay

Huzur kısmından emin değilim

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...