100 milyon dolar icin?

Belki de cok sacma bir soru olacak ama yine de sormak istedim. 100 milyon dolar icin yavru bir sokak kopegini 10. kattan asaga atar miydiniz? Durust olun. Cevremde evet diyen insanlar oldugu icin sorma geregi duydum...

0|0
13|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Asla atmam ben ölen kaplumbagamin bile arkasından günlerce ağladım yanlışlıkla üstüne basmistim😥

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• atmam ama bunu teklıf edenı 10 kat degıl 20 kattan atar parayı alır barınakların sayılarını artırırdım ddd

0|0
    0|0
  • Hayır atmazdım adam geri zeka değilse gider Suriyeliye 100 lira verir bütün sokak köpeklerini attırır bana niye versin o kadar parayı.

0|0
    0|0
  • Parayla işim olmaz

0|0
    0|0
  • 100 bin liraya anasını babasını öldürüyolar. Gelmiş 100 milyon dolara köpek atar mısın diyosun. Başka saçma soru bulamadın mı? :)

0|0
    0|0
  • aşağıyı bir sürü yastıkla donatır. köpeği bırakırım. sonrada parayı alıp köpek maması almaya gideriz. eee hak etti sıpa. d

0|0
    0|0
  • O parayı teklif edeni atardım. Köpekle birlikte thug life pozu verirdik.

0|0
    0|0
  • sen ve ailende kaç tane birey varsa hepsini aşşağıya atar balkonda keyif sigarası yakarım =/

0|0
    0|0
  • Düşün tramvayın önünde 5 kişi var fakat kolu çevirirsen tramvay diğer raydan gidicek ve onlar kurtulucak fakat sen ölüceksin işte seçim: Kurtarayım Kurtulayım..

0|0
    0|0
  • Normalde böyle birşey yapmak yazık günah hele ki para için yaptıysan yapmayacağın birşeyi yapmış olduğundan hiç iyi olmaz.100 milyon dolar harcasan ona tekrar bir can verebilecekmisin

0|0
    0|0
  • bilmem? teklif eden adami vurup parayi alirim sonra kopegi zevk icin asagiya atarim heralde

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Kopeğin yerine kendi koyabilen insan. İnsandır

0|0
    0|0
  • Atarım tabiki de. O para ile kaç savaşı bitirirsin, kaç insana gelecek sağlarsın, o para ile kaç devleti kalkındırırsın

0|0
    1|0
    • 3ay

bir yavru kopegi oldurebilecek kadar vicdansizsan bunlari soylemen komik

• 3ay

6 yas buyuk olmayi gec 30 yas da buyuk olsan gozumde buyugum degilsindir bu dusunce yapinla. Kal saglicakla

• 3ay

@nehi96 işte bu da terbiyesizliğin bir çeşididir.

• 100 milyon dolar para mı lan?

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Atarım kanka. ölmez yavru köpek o kattan düşünce

0|0
    0|0
  • tabiki atarım bir parasüt taktığın zaman bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Atmam... afedersin severim parasini. ...

0|0
    0|0
  • Kralını getir atarım. 100 milyon doları bir arads gördün mü sen? Ben daha dolar göremedim codğsendn

0|0
    0|0
  • İnsanda atarım yani.

0|0
    0|0
  • Ne kadar yavru :)

0|0
    0|0
  • hayvanı atmam onun yerine parayı verecek olan adamı atar parayı alırdım

0|0
    0|0
  • atardım tabikiii :D

tabi aşağıda üç beş metre pamuk yığını varsa :)

0|0
    0|0
  • Kedi olmaz mi ona bisey olmaz

0|0
    0|0
  • evet :) ben bile atlardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• hayır onun vebalini nasıl ödücem 100 milyonla mı?

0|0
    0|0
  • Dunyayi verseler yine atmam

0|0
    0|0
  • Yazık lan okurken icim cız etti

1|0
    0|0
  • Atmam

0|0
    0|0
  • Kim birine bir köpeği 10. kattan atması için 100 milyon verir ki 😂

0|0
    0|0
  • O evet diyenleri atardım

0|0
    0|0
  • Evet yapardım

0|0
    0|0
  • ne saçma bir soru be bu? nasıl cins insanlarsınız siz! kafanız nasıl çalışıyo sizin? yerin dibine batsın para zevkiniz bir cana kıyabiliyosunuz ya şu para rezaleti için yerin dibine batsın. rezil katil ruh hastası sapık

0|0
    0|0
    • 3ay

Iki tane kopegim var ve bana dunyalari verseler bile birak camdan atmayi zarar bile vermem. Bana boyle on yargili yaklasmamaliydin... Ben sadece para icin bu kadar vicdansizlasabilecek baska insan var mi yok mu diye gormek icin sordum

• 3ay

yazmaya sormaya midenin bulanmadığı kesin ama

• Tabikide hayır insan nasıl kıyar ya bir cana şakası bile kötü

0|0
    0|0
  • Bir canlıyı öldürmek bütün insanları öldürmek gibidir ben dünyevi birsey için ahiretimden vazgecemem atmazdim.

0|0
    0|0
  • hayır asla

0|0
    0|0
  • Koruma ekibi hazırlatabilirsem atardım hazırlatamazsam olmazdı galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...