Sizce arkadaşım neden böyle?

Yani herkesi eleştirir otla bokla dalga geçer, ama kendisine ufacık bişey söyle hemen savunma hemen karşı tarafı ezme. Böyle bir de çok garip anası mı böyle yetiştirdi, ne alsa yüksek fiyat söylüyor. Bir elbiseyi 100e alsa 300 der öyle bir gösteriş huyu var. Çingene ondan mı? Mesela durumları bok gibidir ailesinin durumu ama çok iyi gibi gösterirler yıllardır durumlarını. İşte marka alıyorum şöyle yapıyorum bilmem ne. Yok şunu aldım bunu aldım nişanlısına sürekli aldırıyor çocukta saf mı mal mı 3,5 milyara Chanel çanta almıs havasını yapıyor. :D Çok garip bir kız oyle kurnaz ki ben anlıyorum artık onu çözdüm ama, biriyle dalga geçse şaka yapsa herkes onu ciddiye alır, ki sürekli işi gücü piçlik makara. Evleniyor bir de. Mesela yalan öyle güzel söylüyor ki herkesi inandırır beni asla tabi de. Hani ne derler böylelerine fazla mı zeki çakal. O yuzden aramı iyi tutmaya calısıyorum :D

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Burnu havada demekki ya da kendini öyle gostermeyş seviyor egoist hiç sevmem bu tipleri ağzına kürekle vururum

1|0
    0|0
    • 3ay

çirkef kızz kavgada edilmez :D

• 3ay

Ben ağzına kürekle vurduğumda kuyruğunu kıstırıp bak nasıl gidiyo görürsün 😃

En İyi Kız Görüşü

• Ailesi yetiştirmiştir benimkide öyle

0|0
    0|0
    • 3ay

nasıl

• 3ay

nasıl çekiyosun

• 3ay

Başka arkadaşım yoktu şu an üniye başladığım için yeni arkadaşlar edincem ve o başka şehire gitti

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence bu durum sadece kasıntılıkla ilgili hayatı boyunca hep ezilmiş insanlar güler hiç ağladıklarını göstermezler

1|0
    0|0
  • Zamanla düzelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendini ispatlama çabasında bir varoş sanırım

0|0
    0|0
    • 3ay

napmak lazım bunlara :d çirkef de hani :D

• 3ay

oha sen naptın :D :D

• 3ay

kalitesiz biri oolduğu için hiç o güzel çenemi yormadım :D hiçbir zaman mutlu olamadı uzaktan izliyorum :D

Yükleniyor...