Mhplyim ama erdoğana helal olsun suriyenin kuzeyinde pyd ye izin vermeyin iste milli cumhurbaskanı katilanlar?

Doğruya doğru eğriye eğri demeliyoiz ben bir mhpli olarak suriyenin kuzeyinde kürt devletine kattiyen izin vermemiz gerektiģini savunuyorum eleştirik ise suriyelilere vatandaslik verilmemeli düzen sağlandiktam sonra suriyeliler memleketine gönderilmeli milli siyaset anlayişi budur değer yargilarimiz budur biz ataturk turkiyrsiyoz sorunlsrimizi milli değerler ve ćikarlar ölçünde aşabiliriz?

Güncellemeler:
3ay Devam
3ay Hayde

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Erdoğan ağabeylerinden izin almadan adım bile atamaz neyin kafasını yaşıyorsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben zaten mhpliyim ömrumun sonun kadar ama doğru yaptiklarida var yani :)

• 3ay

Fanatikleşmeden parti desteklemeni öneririm

• 3ay

tamam ama ben böyleyim kimileri futbol fanatiģidir bende siyasi fanatiğim yani yapcak bişey yok ama kismen haklisin tabi :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kültür çatışmaları çok fazla oluyor bizim yapabilecegimiz bir sey yok onlarin asmalari gereken seyler var sorun cikaran milleti rahatsiz eden kürtlerde suriyelilerde türklerde sinir disi edilmeli veya ciddi cezalar verilmeli adamlar taciz tecavuz gasp ediyolar hicbi ceza almadan cikiyolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...