Arapları neden sevmiyor sevmeyenler?

hani biz ülkemdearapistemiyorum filan gibi şeyler yazdık ya twittera bir kaç hafta öncesinde. araplar da ingilizce barbar türkler ırkçı türkler diye bizi aşağılıyorlardı dünyaya. biz olmasaydık bu barbar türkler adam olmazdı gibi şeyler bile okudum işte onların yani arapların dinini ( islamı ) alıp medeniyetleşmişiz filan. ve nice bu tip şeyler. bir de ingilizce. adamlar dünyaya açılmış.
çok fazla şey derdim ama paylaşm kaldırılır işte.

Güncellemeler:
3ay dünyada Türk milleti kadar safca hoşgörüsünden kaybeden yoktur
3ay ...

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Eski nişanlım Arap'ların yoğun olduğu bir ortamda çalışıyordu, o yüzden biraz bilgim var. Dur yazayım sebepleri:
    1- Pis olmaları: çok kötü kokarlar, temizlik nedir bilmezler
    2- Hain olmaları: tarih dersinden bilirsin
    3- Abaza olmaları: Ensest mi dersin, tecavüz mü dersin, hepsi mevcut
    4- Kadınlara verilen değer : Örnekle anlatayım sen anla. Nişanlım çocuğa soruyor kaç kardeşsiniz diye çocuk 7 diyor. Nişanlım soruyor daha çoktunuz sanki , çocuğun cevabı hocam 7 de kız var ama biz onları saymayız.

Daha milyonlarca şey var ama şimdilik aklıma gelen bunlardı.

1|0
    0|0
    • 3ay

işte bunları bildigim için burda edemiyorum küfür ama etmedigm küfür kalmadı. biz Türkler barbarmışız ve medeniyeti arapların islamı ile ögrenmişiz

• 3ay

İşte birileri oy toplamak için ülkeye doldurdu bunları, ceremesini biz çekiyoruz

• 3ay

aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 11

• Arabistanlı lawrence filmini izlemeni tavsiye ederim, izlersen Arap'ların sadece 1 tane İngiliz sayesinde bizi Nasıl sattığını görürsün.

1|0
    0|0
  • Arap'lar puta taparken Türk'ler göğe bakıyordu
    Biz mi onlardan medeniyeti öğrendik?
    Mu kıtasından Dünya'ya medeniyeti Türk'ler yaydı
    Din Tanrınındır hiçbir milletin değil

1|0
    0|0
    • 3ay

İslamiyetin yayılışında türkler daima bayraktarlık yapmıştır haklısın

• Pis insanlar çünkü.

1|0
    0|0
  • sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Hain bir millet ingilizler geçmişten beri kankaları olur

1|0
    0|0
    • 3ay

nankörler. bizim acınası milletimiz de onlara acıyor

• 3ay

Daha düne kadar filistin pkk nın barınağı değilmiydi araplardan ne fayda görmüşüz boş yobaz adamlar ve nankörler dediğin gibi

• Vardır bir sebebi

0|0
    0|0
  • Sadece Araplar değil, hemen hemen bütün Ortadoğu ırkları sevilmiyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Araplar farslar kurtler geneli birbirne benzer. Ama turkler orta dogulu degildir. Orta asyaladir

• 3ay

Araplaştığımız kısmı biraz doğru. Ama onun evvelinde,1000 yıllık Anadolu mirası var TR'nin sahiplendiği. Etkilendiği Bizans kültürü var, Selçuklu ile Osmanlı'nın devamı olma şeklinde devlet geleneği var. Farklı etnik grupları, tek bir potada eritme çabaları var.(Balkan göçmenleri, Kafkas göçmenleri vb.)
      Rusya'nın 80% Türk Bg'si falan değil. Belki kağıt üstünde ve bizim gözümüzde öyle ama orada yaşayan etnik grupların gözünde maalesef değil. O coğrafyada çeşitli ülkelerde 7 sene çalışmış biri olarak yapıyorum bu yorumu.(Kırım, Ahıska, Azeri Türkü hariç)

• 3ay

o çoğrafyalar dedign dünyanın en büyük ülkesi avroasyanın yarısı. 20ye yakın türk özerk cumhuriyeti var rusyada. gerçek rusya el kadar yer. sen arap kültürünü yaşarken altaylarda türkler hala özünü yaşıyor. hala şamanlar. hala at sırtındalar. bizimkiler duvardaki halının rus medeniyeti oldugunu sanarlar mesela oysa türk medeniyetidir ruslara geçmiştir. kim neyin bilincinde orası önemli degl. önemli olan bu insanların dili türkce kültürü türk. ki türkiyenin o kültürden haberi bile yok.

• arapların sevmemesini anların 400 yıl boyunca sömürdük onları türklerin olayına gelince etkiye tepki birazcık

0|0
    0|1
    • 3ay

biz mi sömürdük. sen onların tarihte türklere ne yaptıklarını biliyor musun ne savaşlar ne yamalar. onların hakimiyeti altında bile yaşadı türkler. o yüzden arap medeniyeti bu kadar bize de bulaştı ya

• 3ay

kayıp yüzyılı biliyorum ama bu olaylar çok çok sonra kendi tercihleri sonucu gerçekleşti daha çok dini kullanarak ekonomik ve siyasi zaferler elde ettiler..
      o arapların boyunduruğu olanlara türkmen ismi verildi ama anadolu 1000 yıldır türk yinede 400 yıl boyunca sömürülme hadisesi gerçek..

türkmenler ile türkler arasındaki ince fark buradan geliyor

• 3ay

kullandığımınz dilde o kadar çok arap kelimesi var ki. bunun bir tarihi de var tabi

• Bunlar hep islamafobi nin etkileri

0|0
    0|0
  • ben maymun zekalı olup olmamasına göre ayırıyorum

0|0
    0|0
  • Kızları çok güzel bir kere

0|0
    1|0
    • 3ay

batman hepsi

• 3ay

Yüzleri çok güzel.. Beyaz tenli, süt gibi😍

Biz arap deyince hep zenci bekliyoruz ama bunlar bizden beyaz.. Çok sexy bence..

O örtünün altını görmeyi çok isterim

• 3ay

amkgizli abazası. amca sen git öl bu konulara bulaşma

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...