Yanlışlıkla Başka evin kapısını çaldığın oldu mu?

Biraz önce binada yanlıslıkla 4. kata çıktığımı zannettim 3. kat aynı yerdeki kapıyı çalıp hiç bir şey olmamış gibi içeriye girdim kadın kapıyı açtı kim olduğuma da bakmadı bende bılmıyodum ıcerıye gırınce anladım Kadın şok asfhjasfhjasfjh hala gülüyorum Asdf

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• Eski sitede butun evler dublex tarzda ve yanyana ayniydi
    Degisken hicbirseyi yok
    Asili olan camasir perdeden anlardim bizim ev oldugunu resmen
    bir kac kere yanlis eve gittigim oldu

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• :D :D Ablamın evi sanıp bir alt komşusunun kapısını çaldım hatta kadına ablam nerede diye sormuştum

0|1
    0|0
  • Evet olmuştu

0|1
    0|0
  • hahaha ne güldüm ya :D

0|1
    0|0
  • Bende 4. kata çıkıcam diye 3. katta ki zile basmışım tam farkettim tüyücem kapıyı açtı omzunda kediyle bir çocuk hala unutamadım o çocuğu 😂😂

0|1
    0|0
  • Oldu yanlışlıkla alt kata gitmişim küçükken sonra kurtarmak içinde komşu kapıyı açınca annem burda mı diye şipşak yalan bulmuştum

0|1
    0|0
  • Biz arkadasin doğum gününü kutlarken yanlislikla bir üst kata çıkıp bir oglanin doğum gününü kutlamistik 😂😂

0|1
    0|0
  • bir alt katin zilini çalışmıştım bizim ev diye

0|1
    0|0
  • Oldu.

0|1
    0|0
  • Yok olmadi :|

0|1
    0|0
  • Bir keresinde yanlışlıkla eski evimize gitmiştim :/

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Hahahaha 😂

0|1
    0|0
  • Olmadı da yanlışlıkla erkekler tuvaletine giriyordum kapısından döndüm.

0|1
    0|0
  • Daha açmadan farkedip tüyebilmiştim çok şükür 😝

0|1
    0|0
  • Çaldım allahtan kimse yoktu evde 😄

0|1
    0|0
  • Keşke benim de kapımı çalsan öyle yanlışlıkla İçeriye alsam bende sonrasını canlı şahit olurdun :P

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir alt katı çaldım. Adam açtı ben de eğildim ayakkabıları çıkarıyordum. Adam kapıyı açtı ben de annem sandım hiç bakmadan nerdesin gı kaç saattir bekliyorum dedim. Adamı görünce bir bozuldum ama var ya deyip geçiyorum..

0|1
    0|0
  • Sadece apartman ismi olunca deneme yanılma yapıyorsun

0|1
    0|0
  • Arkadasin tarifiyle evine gittim.
    Kapiyi caldim, arkadas temizlikci evdedir demisti.
    Bir kiz acti merhaba dedim girdim salondaki koltuga yerlestim.
    Kiz bana bosbos bakiyor?
    Derken icerden bikac kisi daha geldi onlarda bosbos bakiyor derken.
    Yanlis yer mi acaba derken icimden hayatimda boylesi yerin dibine girmisligim yoktu valla girdim.
    Kotu bir durum. Arkadasa cok guzel sozler soyledim hosuna gitti:)

0|1
    0|0
  • Bilerek yapmıştım

0|1
    0|0
  • kapıyı çaldımda öyle aynı şekil hatta yakın zamanda ama gerisi olmadı senden nasıl geris olmuş hayret ettim şaşırdım

0|1
    0|0
  • Yooğğaaamıınaa 😧

0|1
    0|0
  • Oldu zanza :( babam eppek almaya gönderdi. Aldım eppekleri koşturdum hızlı hızlı eve soğumasınlar diye kapıyı çaldım siyah siyah adamlar çıktı. İçeri zorla soktular kötü şeler başıma geldi :( uyudukları zaman eppekleri alıp evime geçtim. Babam geç kaldığım ve eppekler soğuduğu için ağzımı burnumu kırdı :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...