Kadınlar için dış görünüş önemli değil mi?

Mesela bir kız düşünün , yakışıklı bir erkek gördüğünde içi gider bir hoş olur..
Ama bir çirkin erkek görse , ıyyy şunun tipe bak derler..

Mesela yakışıklı erkek dese ki , cay icmeye gidelim kosa kosa giderler..
Mesela çirkin erkek dese ki , cay icmeye gidek , bugün işim var ya da musait degilim der , kisaca tipsiz die onla bulusmak bile istemezler..

Kadınlar Boyle varliklar bence
Iç dunyalari farkli..
Bu soylediklerime hiç birisi itiraz edemez kendileri de biliyor gercekleri

Neyse sorayım ;

Kadınlar için dış görünüş önemli değil mi?

0|0
21|5

En İyi Kız Görüşü

• Önemli arkadaşım ama her süslü hediye paketinin içinden umulan hediye çıkmıyor yani karakter de çok önemli. Ve dış görünüş çok farklı bir olay güzellik göreceli bir kavram herkesin beğendiğini herkes beğenmez mühim olan benim için ikisininde olması lazım içi boş bir hediye paketi kimseyi mutlu etmez ama adı üstünde hediye bir pakette lazım yani

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama neticede dış gorusune lap diye bakiyon..

Soruda ki ornegimi mesela sende yapıyormusun?

• 3ay

Tesekkurler
      Iyi geceler

• 3ay

Daha önceki sorularına şöyle bir baktım da çirkinliğe kafayı fazla takmışsın bence bu şekilde düşünme senin çirkin olarak nitelendirdiğin insanların bile çirkin gördükleri insanlar var yani başta da dediğin gibi güzellik göreceli bir kavram. Ne demek, iyi geceler

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında çirkin kadın olmak daha zor buna başka bir zamanımda uzun uzun deyinirim ama gelelim senin soruna evet dış görünüş, ilk etkileşim kadınların düşünme mekanizmasini tetikleyip etkileşime geçiren en büyük unsurdur ünlü filozof gothe bu olayı şöyle açıklar diye 3. sınıf blog yazısı gibi yazmak istemiyorum zira bu doğanın işleyiş kanunudur, hatunlarda mantık mekanizması biraz kutupların zıt yönünde çalıştığından mütevellit bir hatun ilk bakışta yani saniyenin onda birinden daha az bir saniye karşısındaki kişiyle birlikte olup olamayacağı kararını verir yani eğer bu süzgeç seni bulgurların içindeki taş gibi ayıkladıysa şanlısın yok ayılkamadıysa çok sempatiksin ama çok karizmatiksin ya gibi yalanlarıyla sen aslında tipsizsin çirkinsin ve benimle olmayı hak etmiyorsun yalanlarıyla avutulup durursun çok uzağa gitme yakın tarih burda gel vatandaş gel , tüm liderlerin, tüm padişahların, tüm aktörlerin yanında arzı endam etmiş hatunlara tek tek bakalım hepsi güzel alımlı bakımlı kadınlar değil mi neden? Tipsizlik örgüsünü ortadan kaldıran yıkan arnavut kaldırımları kadar eşsiz güzelliğe sahip olan latinleri bile önünde tiwörk yapmaya iten napolyondan olma lidyadan doğma para !!!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Özgüven meselesi bence. Yakışıklı olup sürekli red cevabı alan çok erkek de var :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Meesele bu degil halbuu ki

• 3ay

Celisiyon kendinle

• 3ay

Çalışıyorum çünkü kim ne derse yalan oluyor araya kalp girdiğinde :))) hiç yapmayacaklarını hissetmeyeceklerini hissediyorsun. Beklemediğin duygular oluyor beklemediğin insana karşı. O yüzden ne desek boş ne desek yalan

• Valla bence önemli yalan söylüyolar.

0|0
    0|0
  • Erkekler kadar önem vermiyoruz

0|0
    0|0
  • Benim için değil kanka

0|0
    0|0
  • Haklisin ama erkekler için de geçerli. Cinsiyeti yok bunun

0|0
    0|0
  • Sizin içinde böyle bu durum

0|0
    0|0
  • Dış görünüş önemli değil diyen yalan söylüyor hemen oradan uzaklaşın...

0|0
    0|0
  • Hersey tip degil

0|0
    0|0
  • Bence kadın erkek diye ayırma herkesin karakteri farklı. benimde öyle çok lölö arkadaşlarım var. En sevmediğim muhabbetler. Bir insan dış gorunusunu katalogtan seçmiyor sonuçta.

0|0
    0|0
  • Onemli bence ama karakterde onemli bir okadar

0|0
    0|0
  • Önemli, erkekler için de önemli aksini iddia eden yalan söylüyordur.

0|0
    0|0
  • Benim için önemli değil

0|0
    0|0
  • evet maalesef dışını beğenmediğimiz insanın içini hiç merak etmiyoruz , dil önemli değil der ama önemsiyoruz işte

0|0
    0|0
  • haklısın öyle ama bu erkekler için de geçerli

0|0
    0|0
  • haklısın ama bazıların ark çevresinde tipsiz varsa onun kişiliği de etkileyebilir ve böylece bir tipsiz beyaz atlı prense dönüşür

0|0
    0|0
  • benim icin onemli valla hem ici hem disi onemli

0|0
    0|0
  • Önemli

0|0
    0|0
  • Her yer önemli knka

0|0
    0|0
  • Aman siz sanki öyle değilsiniz nedir bu karşı cinslerin birbirini karşılaştırması anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Erkeklere kıyasla daha az önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Olgun kadınlar bir başka oluyor ahbap
    Bu aralar 30 yaş üstüne sardım :)

Çirkin şansı var sende kullan bunu

0|0
    0|0
  • Bu dünyada bir tek kupa kızında kalp var