Kitapçıda bir kızla sohbet ettim, sıcakkanlı biri geldi? İlerlemeli miyim?

Arkadaşlar bu gün kitpaçıda kitaba bakıyordum. bir kız vardı işte sıcakkanlı biri... Ben 97 liyim o ise 96 lı ama göstermiyor... Sizce kıza yaklaşayım mı? Bir dahaki gidişimde telefon numarasını alayım mı? Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence daha fazla samimiyet oluşsun aranızda öyle al sana sıcak kanlı gelmesinin sebebi müşterisin müşteriye bir şey satmak için hangi esnaf olsa iyi davranır

0|0
    0|0
    • 3ay

ne bilim baya gülüşmeli geçti ilk konuşma... müşteriden ziyade arkadaş gibi.. . dedim işte sen hangi kitaptan çözdün falan okuyon mu falan öyle muhabbet ettik ama en önemli soruyu sormadım... :D

• 3ay

sence ney sormadım :D

En İyi Erkek Görüşü

• İlerle evet tabi

0|0
    0|0
    • 3ay

anladım... sonrası eve davet ediş zaten :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence numarasını hemen isteme bende ters tepki oluşur genede sevmem öyle yani sosyal medya hesaplarından neyi kullaniyorsan söyler misin bu şekilde o hesaplarini iste ifade et kendini işte numara isteme asla ilgi kaybolur insanda

0|0
    0|0
    • 3ay

anladım... peki ne zaman eve davet etme aşamasına gelebilirim

• 3ay

tamamdır :D

• 3ay

mesaj atarsın sen okey?

Erkekler Ne Diyor 4

• kitapçıda bir kızla tanışsam hemen kamerayı ararım, kesin film çekiyolardır

0|0
    0|0
    • 3ay

sdsassad lan asdass :D :D :D olum yok la cidden konuştuk falan. ikinci gidişinde ismini falan öğreneyim bir :D

• 3ay

bütün büyüyü bozdun

• 3ay

ddasdasas :D :D :D zaa :D

• sağdan dön kardeşim fazla ilerleme çarparsın dikkat et :D

0|0
    0|0
  • İstekli ise tanışmaya dene.

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen iyi birine benziyor... tatlı... öyle yapcam. verir mi ki tel nosunu

• 3ay

Tanıştıktan 1 hafta olmadan senin evine kahve içmeye gelirse basit biridir zaten.

• 3ay

bir hafta değil, ilerde aylar sonra... aynen bir hafta sonra gelirse zaten olmaz... hem ben de teklif etmem

• Baba kızın doğum tarihini bildiğine göre başlamışsın adım atmaya zaten ;)

0|0
    0|0
    • 3ay

:D açman lazım baba biraz bunu :D

• 3ay

Sen git bir kaç kitap daha al :) Biraz samimiyet oluşsun ondan sonra bakarsın duruma :D

• 3ay

aynen... eve çağırırım belki :D

Yükleniyor...