Ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilmiyorum (detaya) ?

Annem ben bir yaşındayken babamı ve beni terk edip irlandaya gitmiş zaten irlandalıymış. Benim onun hakkında bildiğim tek şey adı ve beni terk edip gitmesiydi. Annemin koyduğu ikinci bir adımın olduğunu bile 1. Sınıfta öğrenmiştim bu yüzden sınıfta az dalga geçmemişlerdi benimle. Beni babannem büyüttü ve ben bugün onun odasında benim için yazılmış bir mektup buldum. Mektubu babannemden giderken 16 yaşıma girdiğim gün vermesini istemiş ve ben yakında 19 yaşıma giricem. Babana asla güvenme demiş. Beni isteyerek bırakmadığından babamın onu beni bırakıp gitmesi için tehtit ettiğini yazmış. Babam annem konusunu açtırmıyo bile. Ben bu hayatta bir tek babama güvendim şu an bu yazılanlara inanmalımıyım bilmiyorum lütfen bir yol gösterin

Güncellemeler:
3ay Güncell
3ay Güncelll

0|1
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• kayıtlarda annen vardır. konsolosluğa bildirerek annene ulaşabilirsin. bu birinci olarak annene ulaşmak için.
    tabi işin bitmiyor. burada sen hariç herkes bilgi sahibi ama kimse konuşmuyor. annene ulaşman kesin çözüm değil. çünkü o da yalan söyleyebilir. burada babaannen sanırım her şeyden haberdar ama oğlundan ötürü yanlı davranıp anneni suçlayabilir.
    , mektubu bekletmesine bakılırsa annen doğru biri ve babaannen vicdanen rahatsız olup sözünü yerine getirip bu güne beklemiş.
    babanı da nasıl konuşturursun bilmem. önce baba anneni konuşturmaya çalış. annene ulaşacağını söyle. belki işi ciddiye alır konuşur

0|0
    0|0
    • 3ay

Gerçekten çok teşekkür ederim

• 3ay

Umarım

• 3ay

üzme kendini. hiç bir gizli iş aşikar olmadan kapanmaz. mutlak bu da aydınlığa kavuşacaktır

En İyi Kız Görüşü

• Yıllardır babanla berabersin onu sen tanıyosun kişiliğini öncelikle başka kişilere inanma kendin ölç tart. Diğer taraftan annen sana ulaşmak istese 18 yıldır ulaşırdı diye düşünüyorum. Babannen sana o mektubu veriyosa kadın buna güveniyo demekki yine babaannenden yardım alabilirdi. Hemen karar verme. Hiçbir şey zor değil 18 sene az değil. Ama sor sen yine de

0|0
    0|0
    • 3ay

Babamın gözü karadır bir şey söylediyse onu yapar

• 3ay

Gerçekten çok teşekkür ederim

• 3ay

Rica ederim korkma

Erkekler Ne Diyor 8

• Değerli dostum babaanne veya o evliliği bilen kişilere işin aslını sorup öğrenmelisin. Bence babanlada oturup bamteline basacak şekilde konuşursam bilgi alabilirsin. Diğer yandan anneni baban tehdit etmiş bile olsa sana bir şekilde bu yaşına kadar ulaşması lazımdı. Tabi durumunu bilmedigimizden belki kadın da ırlanda da zor durumda olabilir ama bana kalırsa babannen çok şey biliyo. Çünkü annen gerçekten kötü birisi olsa bu zamana kadar o mektubu saklayıp vermez diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Unutmaya çalış

0|0
    0|0
  • Vukuatli nufus kaydi cikarip annenin ad soyadina ulas ve gerekirse irlanda buyukelciliginden yardim iste.

0|0
    0|0
  • Yasal yollara basvurabilirdi. ya da sana ulasmayacalisabilirdi.
    Bu mektup olayi yesilcamlik olmus hatta asmis.
    Pek inandirici gelmedi.
    Farzetki hadi oyle. Bu zamana kadar babandan zarar gordunmu? Sana bu yasina kadar destek olmadimi

0|0
    0|0
    • 3ay

Destek oldu tabikide bugüne kadar ondan nefret ediyodum ama ne biliyim işte kafam çok karışık ne yapacağımı bilmiyorum

• 3ay

Bence babanla otur bir aksam arkadas gibi samimice konus.
      Anlamayacalisicam de guven ver

• 3ay

Gerçekten çok ama çok teşekkür ederim

• Diğer arkadaşlarım yorumlarını okudum, onların diyeceklerini derdim bende. Oldukça
    güzel tavsiyer vermişler 👍👍👍Allah yardımcın olsun küçük kardeşim 👍👍

0|0
    0|0
    • 3ay

Saol zaman ayırdığın için teşekkür ederim

• 3ay

Rica ederim, umarım hayat hikayenin geri kalanını hayırlısı ile sonuçlandırırsın kardeşim 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

• 3ay

Umarım

• Anneni bulmalısın bence. Babanda gerçekten böyle bir şey yaptıysa, seni bu günlere getirdiği için minnettar olduğunu söyleyip arana mesafe koymalısın.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sadece adını biliyorum soyadını filan bilmiyorum

• 3ay

Gerçekten çok teşerkkür ederim

• 3ay

Ne teşekkürü? Keşke elimden bir şey gelse 😊

• Bir anne öleceğini bilse yine bırakmaz bikemedim

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum ne yapacağımı ne düşüneceğimi bilmiyorum

• 3ay

Seni anlamam mümkün degil
      Lakin ben olsam çektir ederdim

Bir amerikan atasözü derki
      Get the hell

Canin cehenneme

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Troll

0|0
    0|0
  • Bence babana ulaşmanın bir yolunu bul

0|0
    0|0
  • Babaannene ya da babana falan sorsalarda dogruyu soyliceni zannetmiyorum ama bir bokluk vardir dikkat et

0|0
    0|0
  • Tehdit etmis olsa da bir anne ne yapar ne eder kizina ulasirdi bir tür bence. Yine de aslini ögrenmek icin diger arkadaslarin tavsiyelerine uyup bul anneni. Soru isareti kalmasin aklinda

0|0
    0|0
  • Inan

0|0
    0|0
  • Babana olanları anlat ama mektubun olduğunu söyleme sadece annenenin gidis nedenini açıkla baban anlatamaya başlarsa bili doğru soyluordur yok inkar eder sert tavırlar sergilerse annen haklidir gerçekleri bu şekilde öğrenebilirsin

0|1
    0|0
  • Bence baba kız ilişkisi çok farklıdır benim annem de babamı eleştirir sürekli ama ben babam olduğu için çok seviyorım yani anneler eşlerini zaten hep kötüler fırsat buldukça sen anneni bakma yani mektubu çok da ciddiye alma bence

0|0
    0|0
  • Babanla konuşmaya çalış

0|0
    0|0
  • Anneni aramalısın

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam aileden yardım almadan anneme ulaşmak için her yolu denerim.

0|0
    0|0
  • En iyisi unutmak ama zor

0|0
    0|0
  • Babani bulmalisin

0|0
    0|0
  • Fazla film izlemişsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet hiç işim yok burda insanları kandırıyorum farkındamısın bu benim tüm hayatımı etkileyen bir şey

• 3ay

Ok 👍🏻

Yükleniyor...