Bazen kendimi çok kasıyorum istemdışı ve kalabalikta oluyor bunun çözümü var mı (dalga geçmeyin lütfen) ?

uzun boyluyum biraz dikkat cekiciyim bir ortama ya da kalabalik bir yere girince tum gozler bana cevriliyor ve ben bundan nefret etmeye basladim artik... yabani gibi bakip duruyor insanlar.. yolda durakta markette surekli bir uzun uzun bakma hali hayir anlamiyorum amac nedir beni daha cok strese sokuyorlar... bunun bir cozumu var midir dostlar ya?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• tadını çıkar kardeşim. bir şeyle meşgul et kendini. mesela al eline bir dergi, karıştır. ablak ablak bakanlara sen de bak. hayırdır de :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sende sosyal fobi var yerli yersiz kasmalar bazen konuşmayı bile becerememe ifadede zorluk vs gibi şeyler olur toplum arasında ve bunun tek çözümü toplum içinde herkes gibi doğal davranmaya bak çıkar içindeki haylazı :)

1|1
    0|0
    • 3ay

mantıklı yorum yapan birileri.. teşekkürler

• 3ay

Mantık işi değil ki doktora gitsen sana antideprasan gurubu yazar halk için mal gibi yaşayıp zevk almadan yaşamaktansa bırak rahat ol zevk al hayattan ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• Boyun kaç ki?

0|1
    0|0
  • Etrafa bakmamak tek çözümü sanırım

0|1
    0|0
  • Bakmazsan gormezsin baktiklarini

0|1
    0|0
    • 3ay

bumu çözüm? bakma.. neden bakmıcakmışım onlar bakmasın?

• Etrafına bakma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bana da oluyor sorma birader geçen metroda yürüyorum durduk yere kaslarıma bakıp aynı yerlerinde duruyorlar mı diye baktım sonra hiç bir şey olmamış gibi usulca tişörtümü giyip beats kulaklığımı takıp ilahimi dinleyeme başladım çok zor çok.

0|0
    0|1
  • Bunı yenebilirsin

0|0
    0|1
Yükleniyor...