Siz hiç engellendiniz mi? Müge Anlı'ya çıkmayı düşünüyorum 😀😀?

Arkadaşlar sorum basit. Burdaki herhangi bir üye tarafından engellendiniz mi?
1 ay kadar önce bir editörle ufak bir tartışmaya girdik konuyu hatırlamıyorum ama ciddi anlamda diyebilirim ki 1-0 önde gidiyordum ve beni engelledi. Çocuk gibi en son yorum atıp engelledi. O gün bugündür hala aklımdan çıkmıyor. En kötüsü de hergün canlı yayınımda görüyorum ve paylaşımlarına yorum yapmaya kalkınca "BU ÜYE TARAFINDAN ENGELLENDİNİZ. " yazısı oluyor. Müge Anlıya çıkıp kullanıcıyı bulmasını istemeye karar verdim.

Güncellemeler:
3ay Sıkıntıdan güncelleyeyim dedim. Soru hakkım yok 😂😂
3ay Sorumu son kez bir güncellim 😂 kapatmadan önce 😂 dhjdzmdkek yazın lan

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum ironi, sarkazm ve kara mizahdan anlamayan gerizekalılar engellemiş olabilir gülüp geçiyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben onu hergün yasıyorum

1|0
    0|0
    • 3ay

😂😂 ahaha yazık.. ama normalde koymuyor işte. Bu editör yüzünden ayar oldum

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet bir engelleyip bir açan biri var napmaya çalıştığını anlamıyorum djfhfd

1|0
    0|0
    • 3ay

😂😂😂 o da iyiymiş

• 3ay

yok yok arkadaştık önceden de sonra gıcık oldu bana görmek istemiyor herhalde cevaplarımı vs. Nefrette değil aşkta değil öyle bir kıl oluyor bana işte djghdf

• 3ay

Ajsaha gıcıksın o zmn 😂😂 sevdim

• 😂😂😂 çok iyiymiş ya. Sebebi neydi ki

1|0
    0|0
  • Beni Engelleyenler begensin😂😂

1|0
    0|0
  • Engellendim

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum engellendiysem de fark etmedim

1|0
    0|0
  • O kadar da takma ya

1|0
    0|0
  • Bu kadar çok takma

1|0
    0|0
  • Ohooo 9 kac kere hem de

0|0
    0|0
    • 3ay

O 9 yanlışlikla oldu :D

• 3ay

Aman sacmalama be :D :D ben aksine seviniyom vallahi bas edemeyince engelliyolar :D

• 3ay

Evet baş edemediği için engelledi çünkü hep zekice. laflarla ön plana çıkarım. Ama yinede en son yazıp engellemesi 😭😂😂😂

Yükleniyor...