Bayanların hesap ödemesine nasıl bakarsınız?

bence hayat müşterektir bayanda hesabı ödiye bilir. herzaman erkek ödesin diye beklemek çok ayıptır sizler ne düşüniyorsunuz bu konuda

0|0
17|23

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de normalde ödetmen, ama burada karşındaki insanın niyeti de önemli, eger hiç oralı bile olmuyorsa gayet kendi halinde rahat takılıyorsa lafımı esirgemem. Şimdi sevgilimse zaten neye ne tepki vercegimi nasıl davrancagını bilen insandır ki o yuzden seviyorumdur, sevgilim kötü bir duruma sebep olmaz, arkadaşım ise ya da o an tanıstıgım biriyse işte tavrına hareketlerine bakmak lazım. Nasılsa erkek ödeyecek, tabii ki erkek ödeyecek kadın paramı verirmiş diye bakıyorsa oyle bir tavrı varsa al derim bu da senin payın. Onun haricinde ben zaten öderim, devamlı gittigim bir kaç yerde de açık hesabım vardır ve çok samimi arkadaşlarıma da her zaman derim istediginiz zaman bana yazdırabilirsiniz diye, ya da ben gidince o gün ödemem, hesabı ay sonunda kapatırım. Neyse gelelim sevgilime, sevdigim insan hesapdan önce ya da gidecegimiz yere gitmeden önce bana güzelce şunu derse " hayatım bu sefer ben ödemek istiyorum kendimi mahcup hissediyorum müsade eder misin" diye canımı yesin o zaman tabii ki müsade ederim.
    İşin kısası bayanın tavrına bakışına davranısına baglıdır, erkegi yolma meraklısı nasılsa erkek ödeyecek tavrındaki bayanla işim olmaz su bile almam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben ortam içinde kadının erkeğin yanında para uzatmasına karşıyım. Bence hoş görünmüyor. Öncesinde veririm yeterli miktarda o öder bence böylesi karşılıklı bağları daha da güçlendiriyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Yanımda hiçbir kadın hesap ödeyemez

0|0
    0|0
  • ödetilmemeli centilmenlik açısından

0|0
    0|0
  • Erkek oder

0|0
    0|0
  • esıtlık ılkesınıuygulayalım

0|0
    0|0
  • olabilir yani kotude bakmam iyide ama genelde erkek oder.

1|0
    0|0
  • abes bir durum

0|0
    0|0
  • Parası varsa ödesin :)

1|0
    0|0
  • Ödemeye kalkan kızı severim. Ama ödetmem.

1|0
    0|0
  • Hesabı ödeyip ödememesi maddi anlamda bana hiç bir etki yapmaz ama manevi anlamda işte asil kadın budur derim.

0|0
    0|0
  • alman teknolojisi alman disiplininş beğendiğim gibi alman usulunu de beğenmemek tasvip etmemek elde değiillll

0|0
    0|0
  • hep sevgilim öder parayı derki;
    aşkım parayı verde hesabı ödüyüm tabi canım derim cüzdanı veririm oda öder yani ne var bunda büyütecek mk

0|0
    0|0
  • Mantıken doğru ama ben kesinlikle ödetmem

0|0
    0|0
  • hep erkek ödemez tabiki bir gün erkekse bir gün bayan alman usulü :)

0|0
    0|0
  • odeyebilir odettim pisman degilim

0|0
    0|0
  • Paran varsa yani 😊

0|0
    0|0
  • yemeği de beleşe getirdik diye düşnürüm heralde :D

0|0
    0|0
  • Ne iyi olur hep ödesin

0|0
    0|0
  • Başka masadaysa (kız arkadaşlarıyla) ödesin banane

0|0
    0|0
  • kitlemeyi severim

0|0
    0|0
  • Benim yanimda hic bayan hesap odeyemez :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Bu konuya katıliyorum sevgili durumlarında öyle bir sefer erkek ödediyse bir kere kadın odemeli.
    Hep ben olmicaksın karşındaki insanıda düsünceksin.

0|1
    0|0
  • Hesabı ödeyebilirim benim için sorun değil

0|0
    0|0
  • Hizli olan kazansin :)

0|0
    0|0
  • hesabın kadını erkeği yoktur kim ne yiyosa öder bence

0|0
    0|0
  • Normal bakıyorum. Ödüyorum ve ödemeye devam edeceğim.

0|0
    0|0
  • Alman usulü en misi

0|0
    0|0
  • Bencede odemeliyiz ama erkek arkadasim odetmiyor. Her defasinda bu yuzden tartisiyoruz.

0|0
    0|0
  • Arada öder

0|0
    0|0
  • Ödeyebilir gayet doğal

0|0
    0|0
  • Alman usulu bana uyar

0|0
    0|0
  • Bayanlarda hesap odemeli