Sıkılmadınız mı amcalar?

Ya yeter artık babam yaşında insanlar 'tanışalım mı, selammm' gibi şeyler yazıyor ve bu beni gerçekten rahatsız ediyor. Muhtemelen aynı sıkıntıyı yaşayan hemcinslerim de vardır. Daha fotoğrafını bile görmediğiniz, hatta belki yaşını bile bilmediğiniz insanlara karşı nasıl bu kadar laubali olabiliyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Bu konuda da haksız olduğumu düşünmüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Mal cok bu dünyada bosver bunlar hic bir zaman son bulmicak kafalari bunalmis o insanlarin malesef kendi kizlarina yapilsa ayni durumu dogal karsilarlarni acaba

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi de evli ve genellikle 3-4 çocuklu ve çocukları bizden büyük.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Haklısınız. Onlar bizim adımızı batırıyorlar. :):

1|0
    0|0
  • vay terbiyesizler

1|0
    0|0
  • bu sitede 47 yaşında bir dayı vardı ne zaman görsem sitede 18-25 yaşındaki kızlara sarkınıtlık yapıyordu bir gün dayanamadım sahte bir hesap açtım açık saçık bir resmi profil yaptım sorusuna görüş paylaştım direk mesaj attı en fazla 2.5 saat işlettim sonra ona zaaaaaa erkeğim mk abazası falan küfürler yazdım küfürler etti yüzündeki ifadeyi görmek isterdim :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok reziller ya. Eşleri, çocukları falan da mı yok, onlara aynı şey yapılsa ortalığı yıkarlar

• 3ay

emin ol yıkmazlar çünkü şerefsizlik kanlarına işlemiş kendi arısına kızına sarkar bunlar

• Haklısın yeğen :)

1|0
    0|0
  • Çok haklısınız. Ama bunun tersi de geçerli.

0|0
    0|0
  • Ben atmadım

0|0
    0|0
  • 😀😀😀😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• abaza abaza hepsi + miğde bulandırıcı

1|0
    0|0
  • Kapat mesajlarini o zaman

0|0
    0|0
  • Mesajini kapat gitsin. Burada her cins insan var. d

1|0
    0|0
  • Mesaj kutunu kapat

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunu yazan 3. kişisin. Yeni öğrendim ve öğrenir öğrenmez kapattım, teşekkürler

• Ben de bunlara rağmen senin hala neden mesajlarını kapamadığını anlayamıyorum , aydınlat yahu beni

0|0
    0|0
    • 3ay

Siteye kayıt olalı uzun bir süre olmadı o yüzden mesaj kapatma özelliğini bilmiyordum. İlk yorumda okuyunca kapattım zaten. Ayrıca bir kadın olarak o mesajları görmezden gelip benim mesajlarımı kapatmama mı laf ediyorsun. İlginçsiniz gerçekten.

• 3ay

Görmezden gelmek değil , buradaki çoğu insan görünümündeki zavallı varlıkları biliyoruz zaten

Yükleniyor...