İmamhatipler hakkında ne düşünüyorsunuz sizce bu okullar olmalı mı?

Sık sık gündeme gelen birşey karşı olanlarda var savunanlarda sizce olmalı mı bu okullar? Neden?

• Evet
    36% (10)29% (5)33% (15)Oy Ver
  • Hayır
    25% (7)59% (10)38% (17)Oy Ver
  • Adım başı olmasına gerek yok
    39% (11)12% (2)29% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• İmamhatipler kapatılsın. Çok mantıklı gerekçelerim de var okumak istersen.

https://eksisozluk.com/entry/60335035

1|0
    0|0
    • 3ay

Bende inanmıyorum belkide iyi oldu gittim gözüm açıldı ama yaziya bir göz attim orda okumus birinin sozleri olmasi çok dikkatimi çekti gece zaten cok geç yatiyorum telefonla uğraşıyorum yani unutmam merak etme öyle yazilari gece okumak aliskanlik bende😄😊

• 3ay

Tamam iyi günler. Kim olduğunu çok merak ettim ama

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar fazla olup olmaması tartışılır lakin gitmek isteyen insanların da olduğunu düşününce olmalı diyorum. İnsanların düşüncelerine saygı duymak gerek.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İmam hatipler kapatılsın

1|0
    0|0
  • hepsi kapatılsın yakılsın yıkılsın

1|0
    0|0
  • Sayılarının azaltılması lazım

1|0
    0|0
  • hayir olmamali.

1|0
    0|0
  • kuran üniversitesi acılmalı imam hatipler kapatılmalı cünkü allahın dini ögretilmiyor

1|0
    0|0
  • İmam hatiplerin kapatılmasına gerek yok bence eğer böyle bir şey olursa din hurafeler ile dolar, etrafta kendini hoca sanan sakallılar dolanmaya başlar. En iyi çözüm imam hatiplerde verilen eğitim sistemini düzeltmek Atatürk'ü en doğru şekilde anlatmak.

0|0
    0|0
  • Bence kapatılmalılar.

0|0
    0|0
  • olması iyi olur tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Adım başı olmasına gerek yok.

1|0
    0|0
  • Olmali bence. Dinsizlikten imansizliktan insanliktan cikti cogu kisi. Genclerin yetismesi icin kesinlikle olmali. Ben normal okullarda da din derslerinin gercekten islenmesini destekliyorum. Ve ayrica adabi muaşeret derslerinin de verilmesi gerekiyor.

1|0
    0|0
  • olmamalı din allahla kul arasında bilim öğretilmesi lazım okulda

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • 3ay

Ya ahahshs 😄 bayılıyorum şu espriye

• Bence olmamalı

1|0
    0|0
  • C dedim

1|0
    0|0
  • Elbette olmalı katkıları büyük

1|0
    0|0
  • Imam hatipler çok fazla diyorlar bizim çevredeki üç imam hatip ortaokulunu da kayıt yaptiramadik kardeşimi. Kontenjan dolduğu için 😑 Bende imam hatipliyim abimde ve büyük kardeşim de. Bugüne kadar ne kimsenin hakkını yedik nede kimseye önyargı ve nefretle yaklaştık. Ne zina yaptik nede kimsenin namusuna goz diktik. Tek hedefimiz bos insan olmamak ve hayırlı bireyler olmaktı. Evet çok temiz yerler ve kusursuz derslerle dolu değiller ama bunu kapatarak değil düzeni değiştirerek yapmaliyiz. Oralardan guzel insanlar yetisiyor tipki diger egitim kurumlarindan oldugu gibi.

0|1
    0|0
  • Bu yorumları okuyunca gerçekten üzülüyorum bende bir imam hatipliyim :)

1|0
    0|0
    • 3ay

:( bunu yazcaktım yanlış oldu

Yükleniyor...