Anneniz facebooktan sureklı sızın fotografınızı paylasıp altına ozlu soz yazsa sınırlenmez mısınız?

kazandıgım okulla benım fotografımı aynı fotoya shoplamıs altına ozlu soz yazıp face de paylasmııs sureklı benım fotograflarımı payasıyor ama evde kopekmısım gıbı davranıyor bana 1 yıl boyunca unı. ye hazırlandım yapmadıgını bırakmadı unı. kazanınca degerli olduk herkese anlattı cıldırıyorum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Annemi reddetmiş bacım. Bu kabul edilebilecek birşey değil. Israil filistin e yapmadı. O derece yani.

@derya67 sen ne diyorsun?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ananin kafasi guzel guldum ya kolay gelsin

0|0
    0|0
    • 3ay

ya cıdden bide unıversıteye kayıt olmaya gıderken hep beraber fotograf cekılmıstık altına yazmıskı ınsan cocuklarını gelecek vaad ettıgı ıcın degıl kendılerının oldugu ıcın severler. bu ne ergenlık lan 42 yasındasın sen?

• 3ay

Yazdigi sozun tersini yapmis ama 😂😂

• 3ay

aynen oyle unı. kazandıktan sonra ıyı davranmaya basladı aklı fıkrı gosterıste delı oluyorum ya

Erkekler Ne Diyor 3

• hayır sinirlenilmez annelere

0|0
    1|0
  • ne olacakki kadıncağız sevinmiş paylaşmış ayıp

0|0
    0|0
    • 3ay

neyıne sevınıyo 1 yıldır bana yapmadıgını bırakmadı dersane paramı oduyo 1 yıl evde yattım falan dıye ekmek elden su golden mı demedı dersın baskalarıyla kıyaslamadımı dersın herseyı yaptı sımdı neyıne sevnıyo destek mı oldu da meyve aldı?

• 3ay

olsun benimkilerde öyle hiçde sinirlenmedim haklılar çünkü ailen seni kurtarmayacak

• 3ay

ya bırak allah askına melek degılım sabırlı bırı bhıc degılım bana hıcbır kosulda destek olmadıysa basarımla havalanmayacak. en azından canım kızım unı. kazandı falan yazsaydı ya ya

• Troll anne :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Annen ergenliğini yaşayamamış kabak sana patladı tebrikler😄

0|0
    0|0
    • 3ay

harbiden ya :(

• 3ay

kavga ettım zaten hepsini tek tek sildiricem

• 3ay