Asosyallik, tembellik vb sorunlar?

Selam dostlar, ben 19 yasinda bir univetsite öğrencisiyim. Yaşadigim problemleri buaraya yazmak ve sizlerin görüşlerinizi, fikirlerinizi almak amaciyla yaziyorum. :) Evet şimdi gelelim kuru fasulyenin faydalarinaa 8. sinifa kadar koyde yasamis ve bildigin koyun kuzu pesinde gezmis 8. sinifta ise sehre tasinmis olmakla birlikte üniversite çagina kadar insanlarla pek hasir nesir olmayan olmayi sevmeyen insanlari yapmacik yalanci bulan oyle kendi halinde kafasina gore takilan tiplerdendim. Ayni özellikleri tasidigim sayili arakasim vardi, tahmin ettiginiz uzere sosyal aktiviteler katilmayan internet cafelerde fazla vakit harcayan tiplerdendim sonra universite caglarina dogru icinde bulundugum durumdan yavas yavas rahatsiz olmaya ve cozmeye karar verdim ama iste bildigin geri kalmisim tayfalardan , birde ailemden aldigim iyi aile terbiyeleri var tabii her bununda etkisiyle çekingenlik, pasiflik, asosyallik gibi sıkıntılar cikiyor piyasaya onun disinda kizlarla hasir nesir olan tiplerden de degilimdir peder bey imam onun verdigi terbiyeden kaynakli azda he hic oyle kari kiz kovalayan ayni anda 7 tane kiza birden yavsayan tiplerden olmak istememisimdir , gectigimiz donem bir kiz tanidim ve ondan cok hoslandim ve daha once kizlarla fazla hasir nesir olamadigim icin kizla konusamadim , anlasamadim daha once boyle seylerle ugrasmadigim icin nasil yaklasacagimi felan bilemedim diyebilirim. Aslindaa hersey bellide iste kizi sevdigim icin karsisinda kilitlenip kaldim vee kiz ozguvensiz biri olarak zihnine oturttu sonra ne yaptiysam olmadi isler yavan gitti ortalik karisti kiz mazide kayboldu felan felan her neyse sevgili dostlar sizleri tiyolari lazim bana oyle kari kovalayan tiplerden olabilmek icin degil yanlis anlasilmak istemem benin sadece sosyallesmek kendimi gelistirebilmek yolunda fikirlerinize ihtiyacim var. Biliyorum yaziyi uzunca gorunce cogunuz okumadi. Okuyupta biseyler yazanlara simdiden tesekkur ederim.
SEVGIYLE KALIN DOSTLAR.

• asosyallik
    50% (2)100% (2)67% (4)Oy Ver
  • asoslayllik
    50% (2)0% (0)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0