Insanin hayatini tek bir kisiye adayip, geri kalan hiçbir seyle ilgilenmeden yasamasi normal mi?

Asik oldugum adamla kucuk bir dunyamiz var ve ben orada yasiyorum. Ise gidip geliyorum ve onunla konusuyorum, baska yaptigim bisey yok.
Arkadaslarim var ama ayda yilda bir gorusuyorum o kadar. Normal miyim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer sıkılmayacak ev kedisi gibi evden çıkmak istemiyorum diyorsaniz normaldir ama gün gelir sıkılırsın birşeyler yapmak istersin eşini çevreni kimseyi rahatsiz etmeyecek birşeyler ile uğraşabilirsin arkadaşlarin ile sohbet edebilirsin durumunuza göre bir sürü alternatif var değerlendirin :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En iyisini yapıyorsun arkadaş falan boş iş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben sana soyle diyim arkadasim sen saplanti yapmissin bu dunyadan kopmus hayal dunyasinda yasiyosun ama bir an once uyanmaya o toz pembe ruyalara son vermeye bak kendiniz disinda baska seylerle ilgilenin hobi edinin gene beraber olun ama farkli seylerle vakit gecirin

0|0
    0|0
  • Anormal

0|0
    0|0
  • Bence çok normal. Telefonunda birbirinin kopyası yüz tane insanın numarası olacağına hayatını sağlam karakterli ve ruhu senin ruhuna hitap eden bir insanla birlikte geçirmen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • ee yani çık karşısına deki sen kim köpeksin bütün hayatımı sana adayım gav*t de senin ben taaananan... diye saydır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...