Serserilerle nasil basa cikilir?

Benim yasim 20. Belali bir yerde yasiyorum. Gecen 4 serseri gelmis evin onunde bilerek motor bagirttiriyorlardi. Cevreye zararlarindan hic bahsetmiyorum gurultu, kufurlu konusmalari taslinliklari. Daha dun yolda yuruyordum biri durduk yere korna caldi. Sizce bunlarla nasil basa cikilir arkadaslar?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Kardes ya cok guclu olucan catir catir dovebilicek guce sahip olacaksin ya ne yazik ki emanetle geziceksin ki bunun kotu sonuclari olabilir. Bence tatli dille halledilmesi mumkun degil. Yani hayatta her sey halledilir de tatli dilden anlamayanla tatli iletisim kurulmaz. Ya da kendini sevdirip sana saygi duymalarini saglayacaksin ki bu uzun is ya da tasin ordan sevmiyosan 😔 pek alternatif yok ne yazik ki

0|0
    0|0
    • 3ay

3 aydir boksla ugrasiyorum daha da devam ettirmeyi dusunuyorum. Ama genelde bu serseriler emanetsiz gezmiyor kavgaya girsem sonucu benim icin kotu olabilir. Emanetli gezecek bir tip degilim kendimi kaybediyorum bisey olunca allah korusun basima is acarim ondan tasimam. Tatli dilden anlayacaklarini sanmiyorum zaten cogu egitimsiz ben ise eczacilik okuyorum kavga dovusle cok ugrasan biri degilim bilemiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• once spora basla kick boks veya boks sonra emanet al kendine bir tane. sana serseri ol demiyorum ama sadece oyleleri it kopuk bicak cekerler sende silahi cektinmi nereye kacicagini bilemezler rahat edersin sakın kullanmaya kalkma ama kuru sıkı bile is gorur 200 tl bisey

0|0
    0|0
    • 3ay

3 aydir boksla ugrasiyorum daha da devam ettirmeyi planliyorum. Ama boyleleri delikanli degil ki emanetsiz gelsin. Guc olarak da ustunum belki 2 kisi gelseler Şu an halledebilirim. Ama bunlari bir doversin birden 10 kisi olurlar benim arkam falan yok ben bilegime guveniyorum

• 3ay

al o zaman kuru sıkı caydirici olarak

• 3ay

Saolasin tavsiyelerin ve yorumun icin zamanini aldim kusura bakma.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Bürokrasi her zamn sonuç verir :)
    İçlerinden birisini tanıyan birisini tanıyacak veya tanisacaksin bir selamı her şeye çözüm getirecek

0|0
    0|0
  • direk dalacaksın

0|0
    0|0
  • reyiz biber gazı satın al biyerlerden tenha yerde bulursan sık sonra ne bulursan onunla döver kaçarsın motor bağırtıp kaçıyolarsa söv gelirler yanına

0|0
    0|0
    • 3ay

Valla bu dediklerini evimin onunde yaparsam evime musallat olurlar belki onlari alt ederim o an ama sonrasini bilmiyorum

• 3ay

onların evlerinin adreslerini öğren gece maskeyle evlerine molotof at :D

• 3ay

evinin önünde yapma sende reyiz

• Valla direk polis

0|0
    0|0
  • İsin zor gercekten. Guclu olmak ve saglam arkadas cevresine sahip olmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Ak47 al ve tara dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...