Kapat

İnsanlar sana güvenir mi? Seni güvenilir yapan şey ne?

0|1
28|50

En İyi Erkek Görüşü

• Güvenilirim çünkü iyi biriyim neden durduk yere insanlara ihanet yapayım ki mantığını benimsemişim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güvenilir olduğumu söylerler verdiğim sözlerin hepsini tutmaya calisirim.. fakat ben güvenmem o ayri birsey

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 49

• Oldukc akanks

1|0
    0|0
  • Hayır güven olmaz bana

1|0
    0|0
  • Başıma ne geldi ise şu insanlık ve dürüstlüğüm yüzümden geldi. İnsanlar yüzünden, bu huyumdan dolayı kendime kızıyorum artık...

1|0
    0|0
  • Genelde güvenirler.. Hiç güven problemi yaşamadım. Muhtemelen verdiğim sözleri tuttuğum için bide herkesle konuştuklarım bende kaldığı için olabilir.

1|0
    0|0
  • Güvenilirim çünkü sır çıkmıyor, gördüklerimi görmüyorum, duyduklarımı duymuyorum ama aynı şeyi etrafında ki insanlardan beklediğim için onlarada güvenemiyorum ;)

1|0
    0|0
  • Çoğu yeni tanıştığım insan bana hemen güvenip önemli sırlarını anlatır. Saf ve temiz kalpliyimdir. İnsanların güvenini kolay kazanırım.

1|0
    0|0
  • Bana güvenmeyin.

1|0
    0|0
  • fazlasıyla

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Beni güvenilir yapan şey "genlerim"..
    Ailemde yamuk insan yok..

1|0
    0|0
  • Evet çok iyi sır saklarım. Ve kimseyi inciltmem. Zararlı hiçbir şey yapmam.

1|0
    0|0
  • bilmem buna kişilerin kendi karar vermeszi olanaksız bence ne kadar güvenilir desene karşı daki insanın sözü önemli

1|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir

1|0
    0|0
  • kimseye güvenmem kimsede bana güvenmez böyle daha iyi başımıza ne geldiyse güven duygusundan geldi o yüzden dibe vurduk

1|0
    0|0
  • Zaman zaman , işime gelmediği zaman bir takım beyaz yalanlara başvurabilirim.

1|0
    0|0
  • Son derece
    Okulum ve ailem

1|0
    0|0
  • Evet güvenilirim

1|0
    0|0
  • bunun cevabını onlar vermeliler !!!

1|0
    0|0
  • evet evet

1|0
    0|0
  • Guvenenin guvenini sarsmam.

1|0
    0|0
  • genelde ilk tanışmada güven sağlarım... konusma tarzım dan olası gerek ya da herseyı durutsce analtmamdan da ola bılır

1|0
    0|0
  • kesinlikle

1|0
    0|0
  • Evet...

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla geçebilirim

1|0
    0|0
  • Güvenilirim ;)

1|0
    0|0
  • degilim...

1|0
    0|0
  • güvenilirim kasayı emanet eder giderler o derece beni güvenilir yapan yalandan uzak yaşam dünya malı için eğilip bükülmemek para peşinde insalığı öldürecek kadar karaktersiz olmamak.

1|0
    0|0
  • Benim sozum teminattir lafimi yedigim hic olmadi ne dersem yaparim arkasinda dururum hatam olsa dahi kabul ederim.

1|0
    0|0
  • öyle olmaya çalışıyoruz

1|0
    0|0
  • Evet desem kanıtlayacak insan yok hayır desem kötüleyen insan çok o yüzden yaşaman gerek böyle bir ihtimalinde olmayacagına göre

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 27

• Evet güvenirler. Özüm sözüm bir. Kırılacaklar diye gerçeği söylemekten çekinmem. Dürüst oluşumdan ve ihanet etmeyeceğimi bildiklerinden güveniyorlar.

1|0
    0|0
  • Şahsen kimseye güvenmem kimseninde bana güvenmesini istemem.

1|0
    0|0
  • Güvenilir biriyim :/

1|0
    0|1
  • Güveniyorlar ve sanırım etliye sütlüye karışmamam yanımda dedikodu yapılsa dinlemeyen bir tipim kulağım var ağzım yok *dedikodular için*

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Kimse güvenmesin bana, ben güvenmiyorum kimseye

1|0
    0|0
  • Degilim

1|0
    0|0
  • İnsanlar bana güvenmesin. :D

1|0
    0|0
  • İyi sır saklarım güvenilirimdir

1|0
    0|0
  • Bana güvenmicekte kime güvenecek 😏😂

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Güvenilirim çünkü özüm sözüm birdir her zaman ve güzin abla gibiyimdir herkesin yardımına koşarım

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Güvenilirmmmi

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Güvenilirim😏

1|0
    0|0
  • Bence evet çünkü sır tutmasını biliyorum

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • Beni güvenilir yapan şey güvenilir olmam. Şimdiye kadar kimseyi yarı yolda bırakmadım.

1|0
    0|0
  • Başkası olsam kendim gibi bir sırdaşım olsun isterdim :)

1|0
    0|0
  • dürüstlüğüm ve iyi niyetim sanırım

1|0
    0|0
  • Evet oyleyim

1|0
    0|0
  • Evett

1|0
    0|0
  • kimseye ihanet etmedim

1|0
    0|0
  • Evet. ...

1|0
    0|0
  • Oyleyim

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla güvenilir biriyim. Ama kendimde cok cabuk güvenrm.. Oyüzden hep agzıma s... s ü r t ü k ler bak gene sinirlendim 😒😒😁😁

1|0
    0|0
Yükleniyor...