Görme engelli ve çalışan bir anne yaşadıklarını anlatıyor. Hepiniz bu yaşama sevincinden biraz istemez miydiniz?

“Bebeğe yemek yedirmek çok zor oluyor, bir de bebeğin tırnağını kesmek…” Çalışan bir görme engelli annenin sözleri bunlar. Türkiye’deki görme engelliler evdeki hayatlarının dışında sokakta ve iş hayatında da zorluklar yaşıyor ama videoda gördüğümüz annenin yaşama sevinci bir çoğumuzdan daha fazla! Hepiniz bu yaşama sevincinden biraz istemez miydiniz?

2|2
11|15

En İyi Kız Görüşü

• Eli, kolu, bacağı, gözü yerinde olup ama hayatından yakınan insanların izlemesi gereken bir video. Halimize bakıp sükretmeliyiz..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaslar aslinda kor olan bizleriz ve maymun istahimiz gercekleri gorenler sadece engelli abilerimis ablalarimiz kardeslerimiz cunki onlar hep iyi bakiyolar dunyaya isdedikleri gibi goruyolar hic bir zaman yilmayip iyilikden vaz gecmiyolar en onemliside halinr hep sukur ediyolar arkadaslar sukur edin 2 rekaatda sukur namazi kilin bakin nasil rahatlocaksiniz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bazı şeylere şükretmek yerine hep daha fazlasını istiyoruz. Elimizin ayağımızın tuttuğuna bile şükretmek gerek aslında. Ne kadar üzücü birşey kendi çocuğunu göremiyor 😔

0|0
    0|0
  • Halimize binlerce kere şükretmeliyiz aslında ne kadar ufak tefek abuk subuk şeyleri takıyoruz

0|0
    0|0
  • Hayatın kıymetini daha iyi biliyorlar. Görme engelli bir arkadaşım hafızlık yapıyor gayreti neşesi her zaman şaşırtır beni..

0|0
    0|0
  • Şükretmeliyiz her halimize m, işte en canlı örneği..

0|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun. Bir kez daha şükrettim.

0|0
    0|0
  • Hepimize bu sevinçten lazım

0|0
    0|0
  • Kim istemezzz helal olsunnn 👏😍😊 ama bende 0 yasama sevgisi

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin 😔

0|0
    0|0
  • Sukretmeyi bilmeli insan..

0|0
    0|0
  • Cok zordur eminim. Gozlerinin iyilesmesi dilegiyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Eminim ki bu dünyalar güzeli anne yüreğiyle gözleriyle göreceğinden daha da güzel ve net görüyordur. Onun ellerini milyon kere öper başıma koyarım.

0|1
    0|0
  • Bir anneyi ne Engeller?

0|1
    0|0
  • Hayatta bütün güzellikler aynı kişide toplanmıyor. Birisinin eli ayağı gözü sağlam ama yaşama sevinci yok, bir başkasının yaşama sevinci var ama gözü görmüyor. O yüzden bu tür mukayeseleri doğru bulmuyorum. Her insanı kendi şartları içinde değerlendirmek lazım. ..

0|0
    0|0
  • zor..
    çok zor..
    Ama o kadar güçlü bir kadın gördüm / hissettim ki..
    yazarken ellerim titriyor..

0|1
    0|0
  • Herkesin derdi kendine göre sevinci de..

1|0
    0|0
  • Helal olsun

0|0
    0|0
  • hayır istemem

0|0
    0|0
  • Karanlıklar diyalog'a çok gittim. Çok iyi anlıyorum

0|0
    0|0
  • Helal olsun başka diye bilecek hiç bir sözüm yok

0|0
    0|0
  • Allah yardimcilari olsun

0|0
    0|0
  • Allah yardimcisi olsun cidden cok zor.

0|0
    0|0
  • ay çok üzüldüm gözlerim yaşardı.

0|0
    0|0
  • Herkese lazım bu azim

0|0
    0|0
  • anasayfamda sürekli cıktıgı için yorum attum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...