Şiddet gören bayan?

sokakta aniden bir bayan şiddet görüyor o sırada polise arama imkanı yok ve yanlızsız bu duruma nasıl müdahale edebilirsiniz ne yaparsınız?şiddet gören bayan ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• hemen kadının yanına yaklaşır durun napıyosunuz sakin olun diye girerim devreye dayak yiyeceğimi bilsem de dümdüz geçmem

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• üstüne gidip vuracaksın bizim basmanede yaptıgımız gibi. Bayana kalkan eller kırılsın. Eğer Bayanlara vurmayı bir bok zanneden orspu cocukları varsa basmaneye yani İzmir e bekliyorum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Naptığını sanıyosun canım diye bas bas bağırırım

0|1
    0|0
  • ne polisle uğraşacam ağzına biber sürerim o adamın

0|1
    0|1
    • 3ay

Yarın aynı duruma gelmeyeceğinin garantisi varmı? Hayat her zaman böyle eşarbını takıp pahalı gözlüklerini takıp geçmeyecek bir yerlerde Sen de birşeyler yaşayacaksın.

• 3ay

Haklısın Kardeşim. Ama Senin adına üzüldüm. Sana kim nasıl el kaldırabilir ki?

• 3ay

@MaydoS benim yaşadığım yer küçük bir yer de olsa o kadar çok bunu yapan sadece şiddet olsa iyi otobüste başörtünü indirmeye çalışanlar mı diyim yolda giderken sana öpücük atarak gelenler mi deyim daha neler neler sayayım kadının bir değeri kalmadı artık

• Karışmam

0|0
    1|2
  • Yanımda hep bıçak olur zaten çekerim devam ederse sonu iyi olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İki gün önce sokakta çocukların kavgalarını ayırmaya çalıştım. Çalışırken insanların seyirci olduğunu gördüm. Ve yine anladım ki; "İnsanlık Ölmüş!"

0|0
    0|0
Yükleniyor...