Annem ve babam hiç sahiplenici değiller?

Annem ve babam neden böyleler? Bir olay olsa hep karşıdaki yabancıya hak veriyorlar onun daha iyi olduğunu düşüüyorlar. Asla benim arkamda durmuyorlar. Derslerim iyidir ama hiçbir zaman babam bu konuda arkamda durmaz desteklemez. Milletinkini daha değerli gösterir. Neden böyle? :(

Güncellemeler:
3ay Kendime ders çalışma programı yapsam sen kesin bunu uygularsın çok başarılı olursun diyip dalga geçer ve gider. Birde hep millet daha değerli ona göre. Benim değerim hiç yok onlar daha değerli :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Üzülme asla,,, ben cok anne baba gormusem senin dediyin Kimi ,, onlar oyle yapirlarki Sen olduginanda Daha cok iyi olasan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• boşver takma kafayas.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hep onay beklediğin için olabilir mi

0|0
    0|0
    • 3ay

Millet neden daha değerli her zaman onlara göre ve insan evladını sahiplenmez mi?

• 3ay

Maalesef bazen çok üzülüyorum zoruma gidiyo ama neyse napalım olacağa çare yok

• 3ay

aynen öyle herkes ailesinden birşeyler bekliyor ama olmuyor kimse kimseyi değiştiremiyor. sen de zamanla anlarsın zaten ve o zaman bu sözlerimi hatırlarsın.

• Seninki kadar değil ama az çok bizde de var o malesef ve yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Ders konusunda her zaman eleştirsin küfür etsin ama beni ve kardeşlerimi sahiplensin. insan evladını sahiplenmez mi bu benim zoruma gidiyor

• 3ay

Bazı olaylarda ben kardeşlerimi savunuyorum (Abiyim evin büyüğüyüm) ama annem babam hiç sahiplenmiyor sen suçlusun onlar haklı diyor olayı bilip bilmeden diyolar

• 3ay

Yapacak bir şey yok ne yazık ki

Erkekler Ne Diyor 2

• Sizde onlara aynısını yapın.

0|0
    0|0
  • benimkilerde öyle 😀 yapıcak bir şey yok

0|0
    0|0
    • 3ay

İnsan evladını sahiplenmez mi?

• 3ay

sahiplenmezmiş demek ki kaderimiz böyle.

• 3ay

Bu benim çok zoruma gidiyor

Yükleniyor...