Minibüste hiç çılgın atraksiyonlarınız var mı?

Minibüste hiç çılgın atraksiyonlarınız var mı?

1|0
32|18

En İyi Kız Görüşü

• Ooo çok fena olmuş ya. Bende otobüste yanımda oturan kızın yazışmalarını okuyordum. Sevgilisine "uyuyacağım aşkım telf sessize alıyorum" yazdı

1|1
    0|0
    • 3ay

Seni gidi gidi :)

• 3ay

Saygılar o zaman :)

En İyi Erkek Görüşü

• bende otobusteyim tıklım tıklım.. kizin birisinin midesi bulandi kiza bir selpak uzattim baktim yetmiyor selpagi komple uzattim.. herkes midesi bulanır gibi yaparken. Yasli adamin gazetesini alip yere serdim... normalde kizlara pek yardimci olmam ama biri zor durumdaysa sirtimi dönemem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Ahahsa. Bu iyiymiş. Ben genelde basit şeyler yaptım. Biri annesi ile arkadaşımla oturuyoruz diye konuşuyordu bende sigara mı alkol mu tercih edersin demiştim annesi bir çığlık atmıştı 😂

0|2
    1|0
  • Hayır olmadı 😂 😂 😂

0|1
    0|0
  • Arkadaşımın saçına minibüste bebek kusmuştu ona yardim etme anlarımı asla unutmam :D

3|1
    0|0
  • Kapının arasında kalmama ramak kaldığı olmuştur

0|1
    0|0
  • Toplu taşıma çok nadir kullanırım

0|1
    0|0
  • Uyumuşum öğrencilik sabahın körü tabi araba tam tur yapıyo. bir baktım tekrar bizim evin ordayım dedim vardır bir hikmet. Eve gidip uyudum kalkınca hatırladım fizik sınavı vardı 😁😁😁

0|1
    0|0
  • Lisedeyken bir şeyler yapıp guluyorduk.

0|1
    0|0
  • Olmadı

0|1
    0|0
  • Toplu taşıma aracı kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • Yok.

0|1
    0|0
  • toplu taşıt kullanmıyorum ki :/

0|1
    0|0
  • Ya hahahhahah tweet cok iyi :D

0|1
    0|0
  • Yasamadim ama yasayanlara cok guluyorum tutamiyorum kendimi

0|1
    0|0
  • Ay çok güldüm 😂😂

0|1
    0|0
  • Toplu taşıma aracı kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • Ahjaaha şoforle kankito olmuştuk en fazla

0|1
    0|0
  • Hayır yok 😕

0|1
    0|0
  • Evet maalesef😂😂

0|1
    0|0
  • Benimki iğrenç bir anı anlatmayacağım 😂

0|1
    0|0
  • Elimde kahveyle uykuya dalmistim sonra panikle uyaninca etrafima döktüm kahveyi... xD

0|1
    0|0
  • Öyle atraksiyonlarım yok. En fazla “Ne ittiriyorsun teyze! Ayıp ayıp cık cık cık" demisimdir. 😄

0|1
    0|0
  • Görsem de utanırım yapamam

0|1
    0|0
  • Hayır yok

0|1
    0|0
  • toplu taşıma kullanmıyorum yeterincede ilginç bence

0|1
    8|1
  • Minibüs kullanmam genelde otobüs kullanırım çünkü akbil candır❤❤

0|1
    0|0
  • Ahhahaha allahm ya 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Hayatimin adamini orda gordum

0|1
    0|0
  • Aklima gelmedi

0|1
    0|0
  • Çok iyi 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Otobüste osurmuştum baya kokmustu

2|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir hırsızı yakalatmıştım.. 😅

Nömissiz adamın cüzdanı el çabukluğuyla araklarken kolundan tuttum, "Kaptan dolmuşu durdur, eli uzun var!" dedim..

Sonra polisi aradılar, ekip arabası gelene kadar bekledik.. Hemen geldi zaten 5-10dk içinde sonra götürdüler.. 😎😎

#Vesselam

0|1
    0|0
  • Cok var da bir tanesi çok sessizce böyle fısssss diyerek salmıştım birazda uzun sürdü o sıralar biraz da üşütmüştüm yav aga ben bile o kadar kokacağını düşünmemiştım o neydi beeee bir iki dakika sürmedi biri şöföre havalandırmaları çabuk aç diğeri yanındakine camı açsana boğulduk falan 😊😊😊

0|1
    0|0
  • Dolmuşçunun yanına oturdum abi pek samimi konuştuk falan biri para uzattı kardeşim parayı sen bozsana ben yola bakiyim dedi inicegom yere kadar paralar ben verdim😂

0|1
    0|0
  • Helal olsun adama

0|1
    0|0
  • Hahahahahah :D

0|1
    0|0
  • Dolmuşta önlerde yerimi kapıp oturdum. Dolmuş durağa gelince durdu, iki üç dişi dolmuşa süzüldü. Tabii dolmuş boş, rahat rahat istedikleri yere oturabilirler. Bunlar benim arkama oturdu, 2

0|1
    0|0
    • 3ay

Öğrenci uzatır mısınız, dedi. Ben de kalk kendin ver, dedim. Ormandan mı indin deyip dolmuşçuya kendisi para verdi xd

• hayır yok

0|1
    0|0
  • İstanbul'da sabah. Munibusle ise gidipte... atraksiyonsuz yolculuk yapan varsa alnindan opucem... neyse ben tramvay metro kullaniyorum. .. artik pek macera yok s. s

0|1
    0|0
  • Minübüsçüyü dövüyordum, hayvan gibi kullanıyor. " Az yavaş git toprak mı taşıyorsun" dedim.

0|1
    0|0
  • Zuhaha çok iyiymiş :)

0|1
    0|0
  • Dolmuşta unutuğum telefonu taksiyle takip edip telefonumu aldım😂

0|1
    0|0
  • İstanbul'da hergün yaşiyoruz atraksiyonu

0|1
    0|0
  • Lahmacun yerken kusmuştum :o

0|1
    0|0
  • Hiç binmedim hayatımda hiçbir fikrim yok ne yazıkki

0|1
    0|0
  • Guzelms kzn tepkisni dusunemiyorm 😂

0|1
    0|0
  • kaç yıl önce parayı uzatırken elim bir kıızın eline değmişti... pehhhh hey gidi günler heyyy:)

0|0
    0|0
  • toplu taşıma kullanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...