Bunun günahı nedir?

Ben gusül abdesti almayı bıraktım. Günahı nedir

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Amerika obezite ile mücadele ediyor biz yobazite ile. Yorumlara baktım da ne çok cahil ve yobaz var. Keşke hepiniz ölseniz daha güzel bir dünya için. attığın adım aldığın her nefes harammış toprak sallanırmış niye? çünkü banyo yapmak yetmiyor ağza burna 3 kere su çeksen bunlar olmazdı işte diyecek kadar dar düşünceli varmış meğer.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Temiz olman icin alman gerekir. Gusulsuz gezmek günahtır ama bu diger günahlar gibidir. Yanında namaz kılamamak vs olcagı icin onunda gunahı vardır. 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • 82.4 Tesla

0|0
    0|0
  • cehennem

0|0
    0|0
  • Yaptığın , yapamadigin , öylece durduğun bile gunah. Ayrıca manevi enerjin düşük olduğu için nazar daha kolay geçer ve cinlerin musallat olması daha kolay olur

0|0
    0|0
  • Seks var mi seks
    Varsa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • 150 deynek

0|0
    0|0
  • yediğin içtiğin nefes aldığın bile günah yazılıyor... ötesini sen düşün...

0|0
    0|0
  • 20 yıl boyunca almadım ben sen boşver 😂

0|0
    0|0
  • Niye almıyorsun ya bırakma manyak mıaın evli misin sen

0|0
    0|0
  • en azından banyo ediyor ve genital bölgeni kıllardan uzak tutuyorsun değil mi

0|0
    0|0
  • Attığın her adım günah

0|0
    0|0
  • günahı Allah in takdiri ama bence welcome the hell

0|0
    0|0
  • cenabet gezersin ve yaptığın her eylem harama kaçar

0|0
    0|0
    • @zafersenindir düzgün konuş ulan hadsiz, ayet yoksa hadis var. Cünüp gezmek, dolaşmak seni dinden çıkarmaz, kafir yapmaz. Fakat caiz değildir. Neden? Çünkü cünüpken namaz kılamazsın, birçok ibadetleri yapamazsın! Böylece cünüp durmak yani gusul abdesti almadan dolaşmak seni harama yöneltmiştir. Namazını aksatmıştır. Cenabet olmuşsan ve müslümansan en kısa zamanda gusül abdesti alman gerekir. Burada ölçü iki namaz arasındaki vakittir. Yani bu süre içinde gusül abdesini almış olmak gerekir. Burada yanlış anlaşılma olmaması açısından belirtelim ki; Cünüp olmak, cenabet olmak, rüyada ihtilam olmak günah değildir. Ayıp da değildir. Bunlar fıtri olaylardır. Yani Allah c. c yaratılışda insanlara bu hazları ikram etmiştir.

Nikahlı eşiyle birlikte olan veya gece rüyasında ihtilam olan için utanılacak veya günah sayılacak hiç bir durum yoktur. Önemli olan, zamanını geçirmeden gusul abdestini almaktır.

• @zafersenindir kardeşim senin yorumunu göremedim o yüzden aranızdaki konuşmayı tam anlayamadım.

• Yapılan her eylem niye harama kaçsın? Yapılan ibadetler harama kaçmaz mı

• Seks mi yapiyorsun mastürbasyon mu?

0|0
    0|0
  • Allaha ulaşamazsın

0|0
    0|0
  • 74 Kant kitabı

0|0
    0|0
  • ınamıyormusun neden bıraktın

0|0
    0|0
  • Full taym cenabet gezeceksin, namaz kılamaz oruç tutamaz ve kurana el süremezsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Abdestsizken yaptığın her şey sana harammış diye duymuştum

0|0
    0|0
  • töbe töbe
    musallat olurlar.

0|0
    0|1
  • bende bıraktım
    islerin ters gider ıvır zıvır diyolar sacmalık

0|1
    0|0
  • attığın adımda toprak sallanıyor o derece

0|0
    0|0
  • Her adım atman her nefes alışverişin günah..

0|0
    0|0
Yükleniyor...