Aile baskısı gören kızlar? Burda mısınız?

Ya bıktım artık evdekilerden abimden annemden herkesten. Ya evde internette takilinca annem hemen laf soyluyo ne yapiyosun sen. Zaten sirf bir kac kere bunun yüzünden tartıştık. Abim geri kafalinin teki. Ya tek başıma parka bile çıkamıyorum. Parkı bırakın markete bile gidemiyorum. Ya tırnağıma oje sürdüm o da tekine hemen abim annem karışıyor ya artık sıkıldım bu evden. Ya ben ne zaman gerçekten hayatı yaşayacağım. Ya varya üniversiteye gidince istediğimi yapacam. Gerekirse kavga eder yine de gelmem bu eve. Ya üniversiteye gider kurtulurum inşallah. Ya bazen o kadar çok özeniyorum ki diğerlerine. Özgür olmayı o kadar çok istiyorum ki. Benim gibi olan var mı?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen senin gibilrt geliyordu bizim uniye aile baskisı yüzünden bir aciliyorlardi neyse konuşmim yaşa gör :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama napalim bizde onlarin suçu. Ya ben valla üniye gidersem istedigimi yaparım. İstediğim derken yanlış yere çekilmesin ama. Gençliğimi yaşayamadım ya. Bakka! a bile gidemiyom. Şu ana kadar dayandığıma şükür az kaldı ama.

En İyi Kız Görüşü

• Üşenmeden saydım tam 9 kez ya kelimesini kullanmışsın 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hayır burda değiller aile baskılarından dolayı.

0|0
    0|0
  • Mutlaka vardır Kardeş. Hangi ilde yaşıyosun

0|0
    0|0
  • Kiyamam sana

0|0
    0|0
  • maganda baskısı gören kadınlar burda mı peki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Böyle aileler yüzünden kızlarımız çıtayı fazla yükseltiyor.

0|0
    0|0
  • Baskı görüyorum lakin onlar da haklı bence. Ben olsam ben de baskı yapardım kızıma.

0|0
    0|0
  • Ergen :D

0|0
    0|0
  • Eğer dayak atma gibi huyları yoksa ne diyolarsa inadına tersini yap

0|0
    0|0
  • Çok yanlış düşünüyorsun senin bir abin var en azından başında duran sana birsey olucsak dıe korkuyordur.. Evi terk edip giden bir ebeveyn üyesi yok! Şükretmeyi bilin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...