Kapat

İLK ÖPÜCÜĞÜM GİTMİŞ MİDİR?

merhaba arkadaşlar ben küçüktüm 8 yaşında falan bir bacım çocuğu namussuz uçkuruna sahip çıkamıyan bir adam doğru duydunuz adam 24 yaşlarında falandı beni apartmanda sıkıştırdı yanımda arkadaşımda vardı o benden 1 yaş küçüktü ardından dudaklarıma yapıştı korkumdan nasıl titrediğimi unutamamıyorum sonra arkadaşıma yöneldi ve ben kaçtım o farkmeden çocukluk işte aklıma gelmedi arkadaşım ama onu sadece havaya kaldırdı galiba yere cakıcaktı benim merdivenlerden çıkıp zile ve kapıya vurdumu farkedince topuklamış adi herif lanet gelsin öyle birine unutamıyorum aklımdan silemiyorum üstünde kırmızı bir tişort vardı ve saçları kıvırcıktı bir insan 8 yaşında birine nasıl böyle bir şey yapar üstünde durma nedenim ilk öpücüğümün böyle güzel kardeşim birine gitmemesini istediğim.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İlk öpücük dediğin şey gerçekte bir daha başka birini hiç bir zaman öpmeyeceğin kişiyle yaşarsın için tamamen ısınır kalbin çarpıntısından duramazsın nefes bile almak istemezsin o an bitmesin diye bide tamamen güvenirsin işte onu yaşarsan bir gün bu düşünceni bir daha hatırlamazsın bile 😉

1|0
    0|0
    • umarım öyle olur çok saol

• Umarım istediğin gibi olur görğşürüz kanka

• görüşürüz :)

En İyi Kız Görüşü

• gitmiştir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Gitmiş. :d Bana göre gitmiş. :D Ama olsun ileride hissederek ilk öpücüğünüz olur. ^^

0|0
    0|0
    • sevdiğim adam ilk öpücüğün artık benim dediğinde ne dicem ben

• Sevdiğiniz adama bu olayı en başından anlatmanız gerekir zaten. O yüzden öyle bir şey olmayacak.

• saol :)

• Siz yirtmissiniz kim bilr o gun hangi cocuga tecaviz etti ve Şu an hayati bkdan geciyo

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun böyle boktan bir insan boktan bir hayat yaşıyordur. Umarım yaşamıyordur o günden sonra daha çok çocuğa zarar gelmemiştir.

Yükleniyor...