Resmen Tacize Uğradım Ne Yapmalıyım?

Seç Otobüslerinde Yolculuk Yapıyorduk. Gece susadım yerimden kalktım muavinin biri uyuyordu diğeri de şoförün yanındaydı. Gittim su aldım yerime oturdum. Adam 2 dk sonra geldi ve oturduğum yerde omzumu ellemeye başladı herkeste uyuyordu. Ben de iyi niyetliyim 20 yaşındayım adam da 40 45 rahat var. Bir şey ister misiniz dedi bende bisküvi dedim. Getirdi ve hala okşamaya başladı omzumu. Sonra gitti peçeteye numarasını yazmış. Ararsın gibi bir şeyler dedi. Bende şimdi ben indiğimde şikayet edeceğim dedim sonra korktu işte eşim çocuklarım var işimden olurum dedi. Ben şimdi bunu nereye şikayet edebilirim cidden çok psikolojim bozuldu? :(

0|0
13|31

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Seç Turizm Antebin firması iyi bir firmadır ama kişisel olarak böyle kişiler çıkıyor. Otobüsün plakasını alıp seç turizm arayarak ve tarif ederek şikayet edebilirsin evet. Hatayı baştan yapmışsın okşatmicaksın saat kaç olursa olsun tepkini koyacaksın.

1|0
    0|0
    • 3ay

Numara elimde zaten peçeteye yazdığı plaka almadım ama Gaziantep Alanya otobüsü idi

• 3ay

Tamamdır önce seç Otobüslerini sonra bimeri

• 3ay

İyi olur bencede bimerede yaz.

En İyi Kız Görüşü

• Mutlaka şikayet et. Vay or*spu çocuğu. Eşin çocuğun varsa niye yapıyorsun. Asıl acımayacaksın. Sırf eşi. çocuklarının iyiliği için. Böyle ş*refsizler kendi evlatlarına da göz dikerler. Valla nereye edeceğini bilmiyorum ama seç turizme gitme. Üstünü kapatırlar olayın.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Firmayla birlikte iyice plakasına kadar ifşa etki bidaha yapmasınlar böyle bişeyi.. Firmanın genel merkezi vardır telefonları hem yazılı hemde sözlü firmayı uyar gerekeni yaparlar umarım.. yuhhh artık yaaa bayanlar otobüse de binmeyecek..

1|0
    0|0
    • 3ay

Valla dava açsam kazanır mıyım peki

• 3ay

Görgü şahidi falan isterler sanırım, ama yani dava açman bile firmanın itibarını yeterince sarsar.. Net ortamında ve şikayet sitelerinde durumu anlatınca dönüş yaparlar illaki

• şikayet et.
    sana sarkarken karısı çocukları yok muydu da şikayet edince oluyormuş?

4|0
    0|0
    • 3ay

Seç Otobüslerini mi arayacağım?

• 3ay

ne zamandır haberlerdeydi.
      görmüş olmanı beklerdim.
      üstelik suçu da kadına attı.
      göğüs dekoltesi vardı dedi.
      açıklamasında bardağa boşalacağını, fakat beklenmedik şekilde suratına kadar fışkırdığından bahsetti :D rezil bir durum ama komiğime gitti yani :D düşünsene bayram gezmesindesin atıyorum. akrabalarını ziyaret ediceksin. kaç senedir görüşemiyorsun.
      onun özlemi ile yolculuğunu yaparken, uyuyakalıyorsun.
      sonra bir gariplik hissedip gözlerini açtığında o manzarayla karşılaşıyorsun :D
      hiç beklenmedik bir şey çünkü çok alakasız :D
      "hönk" dedirtiyorlar işte adama :D o yüzden acıma kardeşim.
      bugün sana yapar, gene yırttım paçayı der gülerek aynı b0ku yemeye devam eder.
      o yüzden acıma.

• 3ay

Haklısın

• Sorketi ara direkt

1|0
    0|0
  • şikayet et pezev engi 0rspu cocu

1|0
    0|0
  • Gideceksin sikayet edeceksin.

1|0
    0|0
  • O otobüslerde tek muavin olmuyor mu ya

0|0
    0|0
    • 3ay

2 tane biri mavi değeri beyax gömlekli

• 3ay

Bu yazını firmayla paylaşıyorum korkmana gerek yok bizde otobüs camiasındanız

• 3ay

Çok Teşekkür ederim bende arıyorum şimdi :(

• Yolculuk yaptığın firmaya şikayet edebilirsin ya da polisi arayıp yolculuk yaptığın şirketin adını vererek şikayet edebilirsin bide numarasını polise verebilirsin.

0|0
    0|0
  • ara seçi şu isimli personelim de olayı anlat gitsin, aslında o an otobüsteyken şoföre şikayet edip polise verecektin molada

0|0
    0|0
    • 3ay

Mola verilmedi saat gecenin 4 ü

• 3ay

şoföre söyleyecektin, arayacaktın aratacaktın polisi, vardığınız yerde alacaklardı adamı

• 3ay

Işinden olur zaten her yeri arayacağım

• birşey yapma

0|0
    0|0
  • ilk başta tepkini koysaydın cesaret alamazdı. Ama dediğin gibi hiç geciktirmeden şikayet et.

0|0
    0|0
  • Hangi firma ise ona git sikayer et ve yazdigi peceteyi sakin verme sakla bunu delil olarak kullan peceteyi sakin verme onlara yetkili dahi olsa remini cek ve onu gister aslini gistermen gerektiginde sen ankiyacaksin zaten gecmus ilsun kardeşim

0|0
    0|0
  • seyehat ettiğin firmaya mail at. Sonrasında telefonla ara. Size mail olarak peçeteye yazdıgı numarayı atıyorum de. Yeterli

0|0
    0|0
  • Duygu sömürüsü yapmış. Ara şikayet et. Öyle bir şey yapmaya hakkı yok.

0|0
    0|0
  • size kızıyorum. neden tepki göstermiyorsunuz diye bukadar çekingen olmayın yıkın ortalığı uyansın uyanan senden kıymetlimi uykuları.

0|0
    0|0
    • 3ay

Doğru şimdi pişmanım zaten ama işimden atarlar umarım

• Hangi firmayla gittiysen firma numarasını ara sana yardım ederler olmadı tüketici haklarına şikayette bulunursun agzına sıçarlar

0|0
    0|0
  • Önce Bimer'e sonra firmaya şikayet et.

Bimer: ALO 150
    Seç Turizm: 0342 215 33 33

0|0
    0|0
    • 3ay

Cok teşekkür ederim

• 3ay

Evet ya o olayı duydum şok oldum

• 3ay

Başka kızlarımızın başı yanmasın

• Numarayı ver ben şikayet edeyim öyle saçmalık mı olur. Evli çocukluymuş tacizci şeref siz çekinme hemen şikayet et

0|0
    0|0
  • Derhal şikayet et. Böylelerine pabuç bırakma. Başkalarına da yapmasını engelle.

0|0
    0|0
  • Evliyse evli çocuğu varsa var lan şikayet edin şunları ya otogarda polis noktası var zaten

0|0
    0|0
    • 3ay

Göremedim o yüzden ama şimdi arayacağım seç Otobüslerini başka nereye şikayet edebilirim

• 3ay

harbi safsın ha

• 3ay

Ömrümde ilk kez otobüse bindim

• Şikayetçi ol... onun ilk tacizi sen degilsin emin ol... sessiz kalmayin tacize

0|0
    0|0
  • Bende diyorum bu kızlar neden böyle!!!

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl

• 3ay

Normalde terslenir ama ben ilk kez böyle bir şey yaşadım var dondum kaldım ama eğer o an tepki versem numarası elimde olmazdı şimdi kanıtım var

• 3ay

Şüphelenmedin mi?

• Sakın acıma hemen şikayetçi ol

0|0
    0|0
  • Şikayet et omuz okşamak ne mk😂😂

0|0
    0|0
  • iyi yuzune boşalmamış

0|0
    0|1
  • abazalık yaş dinlemiyor.
    şikayet etsen de ispatlayamayacağın için bir cacık olmaz. salla gitsin.

0|0
    0|0
  • Sen ilk basta tavrını koysaydin bisküvi teklifini felan niye kabul ediyon

0|0
    0|0
    • 3ay

Bisküvi teklifi ne ya ben istedim zaten dokunmadan önce

• 3ay

Öyle yazmissin adam omzumu elledi sonra birşey ister misin diye sormuş diye yazmisisn o an sen kizsaydin adamda giderdi sen birşey demedigin için adam 2 kez gelip omuzunu felan ellemis numarasını vermiş

• o peçetedeki numarayı buraya bir yaz sen yeter bacım.

0|0
    0|0
  • Psikolojin niye bozuluyor direk bağırsaydın atsalardı sapığı işten.

0|0
    0|0
  • Vay a. mk çocuğu

0|0
    0|0
  • karakola

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• et kız et böylelerini ortalıkta gezmesine izin verme

1|0
    0|0
  • Şikayet et tabi

1|0
    0|0
  • oha şerefsiz ya bide çocukları var insan biraz iradeli olmasını bilecek sende keşke biraz tepki gosterseydin

0|0
    0|0
    • 3ay

Gece saat 4 diye

• 3ay

Çok haklısın ama iş işten geçti

• 3ay

yani yapacak bisey yok boyle insanlar oldugu surece rahat yok insanlara 😌

• sen baştan yapmışsın hatayı adam seni ellemiş resmen sesini çıkarmamışsın

0|0
    0|0
  • Git şikayet et ne biçim iş be bu

0|1
    0|0
  • Bileti aldigin yerden filan herhalde esi cocugu var diye acima akli neredeymis terbiyesiz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle şikayet et acımaaaaaa

0|0
    0|0
  • Artik nereye sikayet ediceksin canim adam ellemis ki seni keske o an bagirsaydin

0|0
    0|0
    • 3ay

Bimer den ve seç otobüslerinden. İşinden olur adam

• Et tabi. İnternetten araştır en kötü savcılığa git. Elindeki peçeteyi atma

0|0
    0|0
  • bu kadar iyi niyetli olma adam izin veriosun sanar

0|0
    0|0
    • 3ay

İşte kısmet bu ya o an tepki versem elimde numarası olmayacaktı şimdi ise işinden olacak

• Bimer e ama dokunurken kızaydın iyiydi

0|0
    0|0
  • Yaw bir bas git işine. Olan olmuş biten bitmiş şikayet edecem dio. Kızım suç üstü basacaksın çığlığı. Linç edecekler onu. böyle ben şikayet edim bari demekle olmaz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Isten atildiginda o pislik... taciz nedeniyle atildi diye dosyasina islenecek hapis cezasi almasa bile... o ona bir omur yeter... cocuklarinin yüzüne bakamaz rahat ol... yani oylr kolay siyrilamaz... hemcinsinize destek olmaniz lazim... o anda korkmus ses cikaramamis

• 3ay

Empati yaptigimda anlayabiliyorum... cogu kadin sok gecirip.. korkuyor... Ama utanma... utanicak kisi o...

• 3ay

Yaw neyden utanıyor kim ki o. Biraz mantıklı davranın ya.

Yükleniyor...