Dünya güzellik yarışması ile kainat güzellik yarışması arasındaki fark nedir?

Diğerinde uzaylılar da mi geliyor? Dünya güzellik yarışması ile kainat güzellik yarışması arasındaki fark nedir?

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzellik yarışmaları tüm insanlığı yanlışa sürükleyen bazılarının olmazsa olması olmuş bir para kazanma organizasyonudur. Farkı boşver ikisi de aynı amaca hizmet ediyor. Çok gereksiz organizasyon. Bazı kızlarımız ne yazık ki onlar gibi olmak istiyorlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben saçma olduğunu biliyorum zaten eğlence amaçlı sorulmuş bir soru bu. Kaldı ki yazdığım yorumlarda saçma olduğunu savunduğumu görebilirsin. Ve onlar gibi olmak isteyen sadece bazı kızlar değil erkeklerden de öyle olmak isteyenler var.

• 3ay

Mutlaka savunmuşsundur ben nacizane kendi yorumumu yaptım sadece :) Tabi ki erkekler de aynı şekilde.

• Herkes aynı güzellikte yaratılmamış herkes aynı olsa zaten güzellik ya da çirkinlik kavramı olmazdı kainat güzeli olayını biraz abartmışlar bence :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Güzellik yarışması olayı saçma bence 😂

• 3ay

Aynen tamamen saçmalıktan başka birşey değil.. birileri güzellik yarışması adı altında gencecik kızları afedersiniz yatağına atacak ve diğerleride buna alkış tutacak bunların hepsi düzmece oyun. :P

Kızlar Ne Diyor 2

• birisini uzaylılarada ispatlıyorlar sanırım :D dediğin konnusunda haklısın hiç düşünmemiştim :D

1|0
    0|0
  • Aynısı sanki dünya dışından bir varlık katılıyomuş gibi kainat diyolar bide

0|0
    0|0
Yükleniyor...