Bu sorum adamlık nedir bilmeyenlere, okur musunuz?

Son şu 1haftada O kadar çok rezillik gördüm 40-45 yaşında evli barklı insanların, çoluk çocuğu olan kişilerin büyüme çağında olan kızlara sarktığını gördüm, hepsini bizzat tehdit ettim, uyardım yaptığının yanlış olduğunu, büyüme çağında ki cahil ve saf kızlarımız maalesef inanıyor, pis ellerinizi genç kızlarımız üzerinden çekin , adam olmayı bilin kul hakkına girmeyin, o kızların ailesi olduğunu unutmayın, senin karın kızının başına gelmeyeceğini unutma bu cinsel taciz denen aşağılık olayın, ama insanların bu hale gelmesinde herkes suçlu hükümet, devlet, toplum, millet, aileler ve her yerde suçlu aranabilir , önemli olan insan kalabilmekte belki bunu okursanızda ibret alırsınız... çok geç olmadan yanlıştan dönün insanca yaşamak dileği ile... okadar ifşa edeceğim kişi var istersem cinsel taciz yüzünden 20 yıl yiyecek kişiler var şikayetçi olmama bakıyor polis şu an benden genç kardeşlerimizden uzak durun... (umarım sorum yayınlanır. )

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Keşke herkes böyle düşünse. Taciz olayını çok yaşadık.. gerek fiziki gerek internet yoluyla gerek telefondan. Kızların ugrastıgı o kadar cok sorun var ki. Allah annelerimizi bacılarımızı kızlarımızı korusun 🙏🙏🙏

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• dediğin kadar kesin delil varsa elinde polise vermeeyerek sende bu suça goz yummuş oluyorsun. neyin peşindesin? neyi bekliyorsun ya da?

0|0
    0|0
    • 3ay

Kimsenin suç vb olayı göz yumduğu yok, biz vicdanlı insanlarız ailesi var onu düşündüm, kız arkadaşım var onun yasacagi zorlukları düşündüm, biraz da adalete güvenim yok.

• 3ay

bakicam tabi dediklerinizi kulak arkasi etmiyorum, tesekkur ederim yorumlariniz icin.

• 3ay

bir kac ay once facebook uzerinden bir oyunda pedofili sapiklar oldugu ortaya cikti. senin elinde kanit var. yani adalete ben de pek guvenmiyorum ama sanal suç diye bir sey yok.

• haklısın kardesım

0|0
    0|0
Yükleniyor...