Kız kardeşimden nefret ediyorum ondan gercekten nefret edıyuorum ne yapabılırım onun yuzunu bıle görmek ıstemıyorum?

Kız kardeşimden nefret ediyorum ondan gercekten nefret edıyuorum ne yapabılırım onun yuzunu bıle görmek ıstemıyorum?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Neyini kiskaniyorsun? İnsan tanı biraz , ileride seversin kızkardeşini. Kapalı bir ortamda mi yetiştin?

0|0
    0|0
    • 3ay

davranışları psıkolojımı bozuyor kıskanmıyorum o benı kıskanıyor ondan bu dvranışları misal yenı unıversıte kazandım yarı burslu okul ıste onun bıle hesabını yapıp babamın parasını yıyorsuna getırdı ben ne yapayım söyler mısn kım kskanıyor babamla arama gırmeye hakkımı var o mu kazanyor o mu verıyor parayı?

• 3ay

İnşallah arkadaşım öyle kötüyüm ki alatamam...

• 3ay

(Düzeltme) Anlatamam...

En İyi Kız Görüşü

• sakin ol kardeşsiniz siz

0|0
    0|0
    • 3ay

ama dıger ıkı erkek kardesımle arama gırıyor tum soyledıklerımı yalanmış yanlış mış gibi yonlendiriyor insanlara yeter artık dayanmıyoorum! Hayatıma gezmeme tozmama yedıgım yemege bıle karışıyor onunla mı doycaksın nıye onu yemıyorsun kılo mu yapar onunıye gıydın dıyor kuzenlerımle bı yere gıderken o gelmesın bırakın dıyor bıktım artık!!

• 3ay

manyakmış o ya

Erkekler Ne Diyor 4

• boşver takma kafaya geçer

0|0
    0|0
  • neden nefret ediyorsun kardeşinden?

0|0
    0|0
    • 3ay

üsteki yorumu oku.

• 3ay

bir şey yazıyorsun adamakılı yaz bütün yorumları oturup okuyacakmıyım şimdi

• aranızda kaç yaş var?

0|0
    0|0
  • Baska bir sehre tasin

0|0
    0|0
    • 3ay

4 yıllık bır unıversıtem var. Tam burslu kazanmasaydım zaten gidecektim. Ama öyle hırslandım kı notlarımı yuksek tutup ve gizlice ingilizceyi halledip erasmus yapıcam unıversıteyıde bahane edip yurt dısına gıdıcem kafama yazdım artık...

Kızlar Ne Diyor 3

• Merak etme ayrı eve çıkınca özlersin çok ararsın neden nefret ediyosun

0|0
    0|0
    • 3ay

ben ozlemem o benı cok arar annemden cok dusunurdum ben onu ama artık 'laç kullansa umrumda olmaz ne yaparsa yapsın..

• Sebebi ne ki?

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin kardeş

0|0
    0|0
    • 3ay

aşağıdakı yorumu oku anlarsın derdımı

Yükleniyor...