bir bakın 2 dk çok üzülüyorum?

Şimdi arkadaşlar babamla ablam kavgalı ablamın sevgili olayını duydu babam. Babam da öyle şeyleri hiç sevmez. Çok kızdı. Sorunu kendinde sandı. Ben kötü bir babayım. Diye ağladı. Uyumadı. Sabah akşam. gorüşmiyceksin dedi hattını falan değiştirdi. Babam sabah akşam çalışıyor. Bize her istediğimizi almak için. Kendine almıyor kıyafet bize alıyor. Benim salak ablam o malla hala konuşuyor. Babamı hiçe saydı. Bugün kavga ettiler. İşe gitti babam. Ablam arkasından mal canım keşke ölsen dönmesen dedi. Babam gene üzüldü. Telefonla aradı. Kusura bakma kızım diye bİda olmasın dedi kapattı yüzüne. Sonrada gülüyor canım. Çok üzülüyorum. Aramızda 5 yaş var. Ne yapsam bilmiyorum kiminle konuşmalıyım. babamlamı ablamlamı. Kavga etmelerinin sebebi ablamın görüştüğü kişiyi öğrendiğınden değil. Onunla görüşmüyor sanıyor. Başka yüzden

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ablan da insan sevmiş olabilir karşısındaki yanlış kişi de olsa farkına varmayabilir byraya kadar normal ama baban için söyledikleri doğru değil bir daha öyle konuşursa kalk git onun yanından ya da babam hakkında bu şekilde konuşma de uyar. Babanla da konuş onu sevdiğini haklı olduğunu üzülmemesini felan söyle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 dk süre doldu bir soru daha sor orada cevap vereyim

1|0
    0|0
  • boşver takma kafays

0|0
    0|0
  • Büyüklerine danış ama ablana değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ablana pes yani. İnsan Nasıl babasına öyle bişey söyler. Valla o kadar sinirleniyorum ki. İki günlük insanlar için ailenize söylediklerinize bir dönün bakın ya. Babalarınız kadar fedakar adamlar bulursunuz mu sanıyorsunuz. Bence ablanı boşver sen babanın yanında ol. Eminim sevildiğini bilmek iyi gelecektir. Yazık ediyorsunuz geçirebildiğiniz sınırlı Zaman'lara, yazık.!

1|0
    0|0
  • Baban evet emek veriyor sizin için ama ablanın sevgilisi olabilir buna hakkı var. Özgürlüklerini kısıtlamasına karşıyım.

0|0
    0|0
  • Konuş babanla biraz da anlayışlı davransın

0|0
    0|0
  • Ablanin yaş kaç? Evlenecekse o velet gelip babanla tanissin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kpss ye giricek diyalizci dersaneye gidiyor. 21 yaşında evleneceği memur deyil bir yerde askeri ücretle çalışıyor. babam la annem zamanında çok yokluk çekmiş bir dondurma alacak paraları yokmuş Allah'a şükür şimdi evimiz Arabamız var maaşı da 5000 (yanlış anlaşılmasin) ablam fakirlik çekmesin adam onun parasını yemesin diye vermiyor.

• 3ay

Askeri değil asgari...
      Ablana bırakın tercihi. Egrisi ile doğrusu ile analizini yapsin. Ilerde mutsuzlugunun sebebini siz olarak degerlendirir.

• ablanı dövsene. annen napıyo?

0|0
    0|0
  • ablan babana karşı nasıl öyle saygısızca davranabiliyor hiç dayak yememiş galiba

0|0
    0|0
    • 3ay

Tam tersi olduğu için sanırım

Yükleniyor...