Annemle surekli kavga ediyorum?

Arkadaşlar lütfen yardim edin deliricem artik annemle sürekli kavga ediyorum çok seviyorum annemide ama cidden hep tartısıyoruz. En ufak bir acigimi bulsun laf söylüyor. Kardeşime ödev veriyorum her gün tatilde yapsin diye o da yapniyo bu çocuğu dersten soguttun diye bana bagiriyo ama vermemi isteyen kendisi aslında. Ben deliricem artik. Birşey yapmami söylüyor duymuyorum mesela dalgin oluyorum başka bir şeyle ilgileniyo oluyorum agzima siciyo sonra. Bana birsey yaptirsin illa bir acigimi buluyor mesela evi supursem bulasik makinesinineden boşaltma din diye kiziyo. ya da makineyi bosaltsam neden düzgün yerlerine yerleştirmedij diyo. Simetri takintisi var bide mesela bardaklarin kulplari bile ayni yere donuk olucak ona bile takiyo. Ben biktim artik. Cidden ölmek istiyorum son 1haftadir başka hiçbirşey duusunmuyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sakin ol ergenlik döneminde böylesi dünya beni anlamıyor durumları ve yıpratıcı kavgalar oluyor.. İleride seni güzel günler de bekliyor bunu düşün ve sakin ol.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence sakin bir şekilde oturup annenle konuşabilirsin. Uygun bir dille çok fazla üstüne geldiğini söyleyebilirsin. Ama tabii annenin de sakin olduğu bir zaman konuşmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Olur öyle şey ya

0|0
    0|0
  • olabilir takma kafayas

0|0
    0|0
  • Şiddetlı gecımsızlık var ayrılın bence

0|0
    0|0