Şu devirde temiz evlenilecek kız kaldı mı?

Şu devirde evlenilecek kız kaldı mı? Eskiden duyuyordum 25i geçip temiz kalan kız yokmuş Düşünceleriniz nedir? Sorum erkekler değil burada erkeklerden bahsetmeyin. Temiz dediğimiz hiç bir şekilde dokunulmamış olması.

• Temiz kız yok.
    11% (5)28% (7)17% (12)Oy Ver
  • Temiz kız var.
    78% (36)68% (17)75% (53)Oy Ver
  • 25ten sonra temiz kız kalmaz.
    11% (5)4% (1)8% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 8

• Temiz kız derken ne kastediliyor anlayamıyorum.

Sen temiz misin? Birisiyle çıkan, sevişen, yatan kız kirli mi oluyor? Bence böyle düşünenin zihniyeti kirli.

6|2
    0|1
    • 3ay

-Sen her altı yiyeceksin, erkek her haltı yiyecek kız da bir şey olmamış gibi davranacak değil mi? Onun eli erkek eline değmeyecek, birisiyle çıkmayacak kendisini sana saklayacak sen ise koy g. tune gitsin anlayışıyla hareket edeceksin, çıkacaksın-kızın elini tutacaksın, öpeceksin, yatacaksın senle çıkacak olan kız da bunları umursamayacak değil mi? Hiç bir şey olmamış gibi davranacak? Aslında tam senlik kızlar var ama bu dünya da değil, huriler falan bilirsin sen. ;)

-Sen bir kızla çıkmaya başladığın zaman, sevgili olduğun zaman onu sahiplenmiyorsun, onun geçmişi-geleceği sen olmuyorsun sadece sevgilisi oluyorsun, geçmişte ne yaptığı seni ilgilendirmez, sen geçmişini sanki kıza tamamen açıyorsun!

O kızla hayatını birleştirme kararı alırsan, evlenirsen ondan sonra ikinizin geleceği bir gelecek haline gelir.

• 3ay

Hadi babam hadi türübünlere oyna sen.

• Yazdiklarina bakıyorum, yapilan yorumlara yaklaşımlarına...
    Temizlik, senin ahlak anlayışını temizlemenle olur sadece. Kalbin temizligiyle. Yok el ele bile tutusmazmis temiz ahlakli insan...
    Oysa bu insanı insan yapan seylerdendir!
    Ben de diyorum ki kalbinde temizlik taşıyan insan, önce bir baska insanı yargilamaz. Çünkü bu senin haddine değildir!
    İnsan bir koyun sürüsü değildir bir bireydir.
    Her koyun kendi bacağından asılır ve kimin ne olduğuna karar vermek senin haddine değildir... Aha bu da kitapta yazar. Hatırla, kime ne olacağına kim karar verir?
    Neyin kime ve neye göre yanlış veya dogru oldugu değil, davranışın doğası ve kimseye bir zararının dokunmamis olmasi. Bunun hakkinda kimin ne düşündüğü degil mesela. Yani mesele kurallar değil iste mesele bu.
    Sağlıcakla kardeşim.

2|0
    0|0
  • Temiz Kız vardır elbet

0|0
    0|0
  • Sen temiz misin?

3|0
    0|0
  • Var tabi

0|0
    0|0
  • temiz kız yok

0|0
    0|0
  • yok hacı bulursan bana da haber ver

0|0
    0|0
  • Sen temizsen elbetteki sana uygun temiz biri vardır. Yok eğer aksi ise herkes layığına...😉😉

0|2
    0|0
Yükleniyor...