Babamla aramızdaki olmayan bagi nasıl olusturabiliriz?

Küçüklüğümden beri aramızda bir samimiyet ilgi sevgi vs yok oyle canim kizim babacim gibi kelimelerde soylemeyiz
Onun ilk göz agrisiyim hatta ismini bile babam koymuş doğmadan hediyeler besikler oyuncaklar alırmış. Bunları duyunca şaşırıyorum. çünkü ondan böyle şeyler hiç beklemem. hele ki bana karşı. karakterlerinin çok benzer babasının aynısı der hep annem. çok tartışır birbirimize gireriz. bu tartışmalar haricinde hiç konusmuslugumuz yok. Hatta benim hakkında birseyde bilmez birgün okuluma uğramış o da benim için değil bir arkadaşı için sormuşlar kizin hangi sınıfta dersleri nasıl biliyor musun öğrenelim? 10 heralde demiş. yanlış ben 12 ydim o zaman. Benim ne okuduğumu ne sevdiğimi bilmez. Ve simdi bana çok kirginmis. onu rezil ettigimi düşünüyormuş bana tavurkiymis falan filan onu da annemden öğreniyorum yoksa farkettiği falan yok çünkü aramızda hiçbirşey yok. Beni hep eleştirir ben susarim onun yanlışını söylemem ona soyadına aileye laf getirmedigim halde topluma ayak uydurmadigim için ya da aklındaki evlat olmadığım için hep kızar söylenir. Şimdi de benden özür bekliyormuş.
Biliyor musunuz beni 2 kere çok incitmisti
1 sen takvali değilsin ibadetini yapmıyorsun allaha da sukretmemissindir yalan söyleme demişti. Insan bunu ondan duyunca bir bozuluyor. kendisi de çok ibadetine bu insan değil zaten ama hani beni de kötü bir insansın gibi dedi.
2 birgün çok doymuştüm ve yemek yönelecek durumdaydim lokantay gitmiştik bizimkiler ısrar ediyor yemek ye diye bende yok yiyemiyorumndemistim babamda bırak israf etmesin yemekleri demişti herkesin ortasında. Ben ısrafci mıyım?
Nerede ne konuşulacağını bilmez onun dediği olsun hep ister ve şimdi de ya tamemen bağını kopartacagim ya da olmayan birşeyi inşa edeceğim herşeyi sil baştan. Ama bunu nasil yapacağım? Işte onu bilmiyorum. çünkü ikimizde deli inatçı iki gururlu salagiz. Ve ben hep bu ilişkinin acılarını banyoya girip aglamaktan sıkıldım. Ona karşı huysuz anarşist bir çocukken aslında hiçbir animizin olmamasına üzülüyorum

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ona hediye al

0|0
    0|0
    • 3ay

Hediye ile düzelecek birsey değil ki bu

En İyi Kız Görüşü

• Bsey diyim mi soylediklerinin aynisi harfiyen babamla aramizdaki iliskiyi anlatmissin :( ama ben soyle yapiyorum evde yojmus gibi davrabiyorum diyologa bile girmiyorum zaten okul acilcak bir aya unive gidicem yuz yuze gelmiycez falan oyle avutuyorum kendimi cünkü evde kedi kopek gibiyiz hic anlasamiyoruz

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende üniversite gideceğim ama şimdi de küs gitmek istemiyorum şimdi olmazsa bir daha hiç olmaz bizimkisi off bilmiyorum bana hakkında da var ortada ne de olsa

Erkekler Ne Diyor 4

• konusarak kanka

0|0
    0|0
    • 3ay

Hiç konusamiyoruz onun sevmediği şeyleri söylemeye kalksam püf der of der gider odadan. Ne diyerek başlayacağım hem

• Üzücü bir durum

0|0
    0|0
  • Güzel kızım benim yaaa... Kurban olurum ben sana.

0|0
    0|0
  • iste bunlar hep ayran.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başta yoksa olmaz şimdi de

0|0
    0|0
  • Evlenince veya o evden gidince kıymetini anlar. Hiç bir şey yapma bazen sevdiğin adam o babadan daha çok babalık yapıyor sana. Hayatına bak.

0|0
    0|0
  • Babanin karsisina gec bana neden boyle yapiyorsun benim sevgiye ihtiyacim var diye bir konuş kesinlikle oda duygulanacaktir hadi goreyim seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...