Babamla aramızdaki olmayan bagi nasıl olusturabiliriz?

Küçüklüğümden beri aramızda bir samimiyet ilgi sevgi vs yok oyle canim kizim babacim gibi kelimelerde soylemeyiz
Onun ilk göz agrisiyim hatta ismini bile babam koymuş doğmadan hediyeler besikler oyuncaklar alırmış. Bunları duyunca şaşırıyorum. çünkü ondan böyle şeyler hiç beklemem. hele ki bana karşı. karakterlerinin çok benzer babasının aynısı der hep annem. çok tartışır birbirimize gireriz. bu tartışmalar haricinde hiç konusmuslugumuz yok. Hatta benim hakkında birseyde bilmez birgün okuluma uğramış o da benim için değil bir arkadaşı için sormuşlar kizin hangi sınıfta dersleri nasıl biliyor musun öğrenelim? 10 heralde demiş. yanlış ben 12 ydim o zaman. Benim ne okuduğumu ne sevdiğimi bilmez. Ve simdi bana çok kirginmis. onu rezil ettigimi düşünüyormuş bana tavurkiymis falan filan onu da annemden öğreniyorum yoksa farkettiği falan yok çünkü aramızda hiçbirşey yok. Beni hep eleştirir ben susarim onun yanlışını söylemem ona soyadına aileye laf getirmedigim halde topluma ayak uydurmadigim için ya da aklındaki evlat olmadığım için hep kızar söylenir. Şimdi de benden özür bekliyormuş.
Biliyor musunuz beni 2 kere çok incitmisti
1 sen takvali değilsin ibadetini yapmıyorsun allaha da sukretmemissindir yalan söyleme demişti. Insan bunu ondan duyunca bir bozuluyor. kendisi de çok ibadetine bu insan değil zaten ama hani beni de kötü bir insansın gibi dedi.
2 birgün çok doymuştüm ve yemek yönelecek durumdaydim lokantay gitmiştik bizimkiler ısrar ediyor yemek ye diye bende yok yiyemiyorumndemistim babamda bırak israf etmesin yemekleri demişti herkesin ortasında. Ben ısrafci mıyım?
Nerede ne konuşulacağını bilmez onun dediği olsun hep ister ve şimdi de ya tamemen bağını kopartacagim ya da olmayan birşeyi inşa edeceğim herşeyi sil baştan. Ama bunu nasil yapacağım? Işte onu bilmiyorum. çünkü ikimizde deli inatçı iki gururlu salagiz. Ve ben hep bu ilişkinin acılarını banyoya girip aglamaktan sıkıldım. Ona karşı huysuz anarşist bir çocukken aslında hiçbir animizin olmamasına üzülüyorum


0|0
45

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...