Hayata Amerikan Kalmak?

Arkadaşlar Bilmiyorum Farkındamısınız Ama Yavaş Yavaş Amerikan Kültürüne Geçmeye Başlıyoruz Ve Bence Buna Bir Dur Demenin Zamanı Geldi Çünkü ABD'Liler Yalancı, Dolandırıcı, Gaddar Ve Aile Birliği Saygısı Yoktur Veya Kendilerinden Başkalarına Saygı Göstermezler Filmlerde Veya Dizilerde Gördüğünüze ya da Videolardaki Paylaşımlarına İnanmayın Onlar Sadece Göstermek İstedikleri
Düşünsenize Evlisiniz Komşunuzu Eşinizle Beraber Basıyorsunuz Ve Aldığınız Cevap Ben Onu Seviyorum ---Bunlar Böyle Aptallar !

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Onlarda, bizim için belli ki bunları söylüyolardır. Evet ABD kültürüne geçmeye başlıyoruz, buna geçmek isteyen insanların boğazına bıçak dayayacak halimiz yok. Kendimize hakim olmalıyız, başkasına değil.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fransız kalmaktan iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır aksine bu son günlerde Türk olmaktan gurur duyuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• amerikalıları bırak, ben buradaki komşularımızın yaptıklarını hiç anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen İyice Çığırından Çıkmaya Başladı İnsanlık.

• 3ay

onlar yapınca doğru oluyor, biz onların yaptığı yanlışlara tepki gösterince yanlış oluyor. bu nasıl iş anlamadım. çoğunluk olunca haklı mı olnuyor acaba, çözemedim bu komşuları yıllardır gitti.

• 3ay

Bizimkiler Saf Gördüklerine İnanıyor America İs Heaven On The Peace Of World *Kafasındalar

Yükleniyor...