Babamla küsüz ve ben 20 gün sonra üniversiteye başka şehire gidiyorum. Alttan alıp özür dilemeli miyim?

Bu yaz babamin arkadasinin oglu icin hatay a gittik. Beni zorla heryere pesinden suruklediler ve zaten cok yorucu olan sozde tatil de ben heo surat asmisim yok resim cektirmemisim yok onu rezil etmisim falan
...
1 aya yakın dir konuşmuyoruz birbirimize suratsiziz. annem de dün gitmeden babamdan özür dile dedi işlerin ters gider vss. ..

Içimden hiç özür dilemek gelmiyor ne yapmaliyim

Saygısız cevap verenlere benim de fazlasıyla cevabim olur Şu an zaten sinirliyim güzelce soru sordum cevap verirseniz sevinirim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Özür dilemesende en azından Helalik al sonuçta senin baban kaybettiğin değerini anlarsın sonra toprağı öper zoruna gider

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Baban o senin, küs ayrılmayın (ALLAH KORUSUN.) ikinizden birinin başına bir şey gelir ayrıyken, vicdan azabı çekersiniz. Biraz onu rezil etmişsin gibime geliyor, düşünsene sen arkadaşın için bir yere gidiyorsun kızın hep surat yapıyor, arkadaşın ne düşünür? O yüzden kızma ona... Bir kerelik alttan al barışın. Hediye al ona gönlünü al.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Alttan almadan direk özür dile

0|0
    0|0
  • Özür dilemelisin

0|1
    0|0
  • Evet, özür dile baba ahı çok çabuk tutar

0|0
    0|0
  • evet dilemelisin.

0|0
    0|0
  • Özür dile babanla görüşemiceksin git sarıl ona küs ayrılma

0|0
    0|0
  • Tabiki de! Ne olursa olsun baban o senin..

0|0
    0|0
  • Gidicen en az 4 ay yoksun birinize bişey olmayacağı ne malum
    Kesinlikle küs gitme helallik al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Özür dile, baban sonuçta. Yarın ne olacağımız belli de değil.

0|0
    0|0
  • Evet dilemelisim

0|0
    0|0
  • soru sorarken bıle cemkırıyosun, daha kımse cevap vermeden karsılık vermeyı dusunuyosun hayret bı seysın. babana da boyle yaptıysan normal. ınsan babasıyla nasıl küs kalır kı ben olsam sımdı yuz defa konusmustum 1 ay bırde. kıymetını bılın aılenızın.

0|0
    0|0
  • Özür dile gönlünü al baban sonuçta kızgınlık geçerde kırgınlık için bişey diyemem ama büyüğün

0|0
    0|0
Yükleniyor...