Sizlerde durum nasıl kendinizi nasıl hissediyorsunuz ben yalnız, mutsuz ve huzursuz hissediyorum peki siz :( ?

Sizlerde durum nasıl kendinizi nasıl hissediyorsunuz ben yalnız, mutsuz ve huzursuz hissediyorum peki siz :( ?

Sizde de böylemi ben insanları tanıdıkça onlardan uzaklaştım ve yalnızlığı seçtim peki ya sizde durumlar nasıl

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• bitik umutsuz aşırı utangaçlık yalnızlık ve işsizlik yani hayat güzel be yaşayana bizler yaşamıyan taraftayız

1|0
    0|0
    • evet öyle

• estağfurullah önemli değil

• aklına bir şey getirmessen eğer ve gerçekten buna inanıyorsan dertleşmek istersen yaz lütfen biliyrum erkekler güvenilmezdir ama dertleşirken cinsiyet kavramı gider seni dinleyen bir mikrofon gibidir dertleştiğin ama bu mikrofon istediğin soruları sorar ve sır olarak kalır ne konuşulursa

• Bu aralar çok seksiyim

1|0
    0|0
  • Kin ve nefret doluyum. Peki kime? Tabiki kadınlara karşı. Evet bir önceki bu soruya yakın bir konuyu aynı şekilde cevapladım. Annemden bir kadın üstelik asik oldugum bir kızım var ama böyleyim şu sıralar

1|0
    0|0
  • Yalnızlık tercih meselesi tabi. Mesela, beni kimse tercih etmedi. sssdhsj

1|0
    0|0
  • zaman zaman mutsuz

1|0
    0|0
  • bana huzur olan biri var o sebepten huzursuz değilim

1|0
    0|0
  • Iyi gibi ama iyi degil

1|0
    0|0
  • Sahte kalabaliklarin arasinda olmaktansa kaliteli bir yalnizlik yaşamayı tercih ederim. Ayni duygulari hissediyoruz.

1|0
    0|0
  • Mutlu hissediyor um

1|0
    0|0
  • Hep bir melankoli durumundayım 😞

1|0
    0|0
  • Yalnızlık iyidir

1|0
    0|0
  • Cok sukur iyim :)

1|0
    0|0
  • Meraklı

1|0
    0|0
  • Her zaman mutsuz huzursuz ama iyi diyelim biz

1|0
    0|0
  • bende cok yalnizim bu yalnizligimizi paylasabilriz😀😀

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Coook mutluyum😇

1|0
    0|0
  • ben yaşamak istemiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...