Bu nasıl baba, onu düzeltemez miyim? Sapık mı?

Bakın bu yazdıklarım gerçekten troll değil. kafamdaki ciddi bir soru işaretini sizinle paylaşmak istiyorum.
biz rahat bir aileyiz. daha doğrusu çocuklar olarak rahatız. abim (23) küpe takıp içki içer, benim (18) piercinglerim var ve istediğimi giyebilirim, küçük erkek kardeşim (14) tüm gün bilgisayar oynar, xbox falan oynar. yani çocuklar olarak kendimizi nasıl iyi hissediyorsak öyle davranmamıza öyle hareket etmemize izin veriliyor. evet bu iyi bir şey. annemiz de şükür iyi bir anne. babam da iyi bir insan içinde. ama,
-Av yapıyor köpeğimiz de av köpeği ve hayvanları öldürüyor. Keklik tavşan domuz ördek... çok üzülüyorum
-Yaşadığımız site biraz nezih, annemin iş arkadaşları babamın işçileri falan yaşıyor bizim blokta. babam eve gelirken bağıra bağıra geliyor (annemin adı selin) seeğğğlliiiiinnnn, ben geldim karıcığğğğmm, aile arasında kullandığımız az biraz terbiyesiz kelimeleri bağıra bağıra apartmanı inlete inlete söyleyerek eve çıkıyor samimiyetten. BU ADAM MANYAK
-14 yaşındaki kardeşimin poponu elliyor. bildiğiniz sıkıyor sallıyor şeyine sıkıyo dokunuyo. üstüme çık ayberk falan diyor. sarılıyor öpüyor şıp şıp ses çıkarıyo öperken. allah belasını versin şu hareketlerinin.(bunu yazarken epey utandım) en çok kafamı karıştıran nokta da bu bunları samimiyetten komikliğine mi yapıyor yoksa başka bir amaçla mı hayal ederek mi yapıyor?
-bazen bacaklarıma bakıyor evde sütyensiz gezdiğimde göğüs uçlarıma bakıyor çaktırmadan. ne bakıyosun diyemiyorum yanlış anlaşılır diye.
evet daha çok şey var ama yazmak istemedim utanç verici. babam 51 yaşında. Sizce ne bunlar psikolojim bozuldu çocukken de aynıydı teşhirci mi adam ya ne biçim insan bu terbiyesiz ayı kardeşim gay olursa gebertir ama bilmiyo ki onun yüzünden.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• annen ve kardeşinle konuş
    sen de sütyen giy, bazı sapık hocalar "babanın kızına şehveti uyanabilir" demiş. haberlerde çok duyuyoruz sapık ensest ilişkileri taci tecavüz olaylarını. giyimine dikkat et. babanda olsa bir erkek ama seninki pisliğin tekiymiş uzak dur gece uyurken ve banyo yaparken kapını kilitle, delik varsa havlu vs ile kapat belli olmaz onun ne yapacağı
    kimse onunla yalnız kalmasın, hareketlerinde farklılık hissettiğiniz zaman kendinizi çekip tepkinizi belli edin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :(

• bana bir yazarmısın?
      çok değişik bir insanmış baban

• Hayır...

En İyi Kız Görüşü

• Herşey neyse de sen sütyensiz nasıl geziyorsun , ben rahat edemem. bişey olacağından değil ama gezemem yani. sadece annemle ben olsak bile o sütyen giyilir bende, diğer şekilde de babanın hareketleri fazlasıyla anormal, ne o öyle kızı sıkıştırmalar filan heryerini bide namaz kılıyo diyosun :/

1|0
    0|0
    • Kardeşim kız değil erkek.
      Bilmiyorum ben çok rahatsız oluyorum :(

• erkekse garip

Erkekler Ne Diyor 11

• öncelikle bunları annenle konuş ama tabi suda bir gerçek rahat ailelerde böyle. saçmalıklar olur yani hepsinde değil ama olabiliyor dikkat etmelisin önce kendinden başlamalısın sutyensiz gezme evde bu saçmalık yalnız ol her şekilde gez kardeşin ya da bir erkek esin hariç baban daha olsa öyle gelmemelisin nefis kötü birşeyler Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim içimde kötü bir var şu an

• fazla takma kafana çözüm üretmeye çalış dikkat et kendine ama annenle paylaş bu durumu sonrasında 1 2 hafta başsağlığı şehirde illaki eş dost akraba vardır biraz uzaklaşmak senin için çok iyi olacaktır

• Baban fazlasıyla normal

0|0
    0|0
  • Annen bu olanların farkında değil mi? Değilse anlat.

0|0
    0|0
    • Farkında görüyor sadece iğrenç misin ya falan diyor alışmış herhalde resmen taciz var ortada

• Görüyor ama iyi niyetli sanıyor herhalde ne biliyim baba nabıyon diyo gülüyo en çok ben kızıyorum napıyon sen ak salağı falan diyorum.

• Annenle ciddi ciddi konuş. Mantıklı açıklamalar koy önüne.

• baştan sona normal bir aile değilsiniz.. anormallik sadece babanda değil hepinizde var..

2|0
    0|0
    • Ama çok eğlenceli bir aileyiz... rahatlıktan değil sanki bunlar kesin sapık alllahım kafayı yicem

• yanlış şeyler eğlenceli diye doğru olarak kabul edilemez..

• şimdi sen 18 yaşındaysan evde çıplak geziyorsun bu normal da babanın bakışı mı rahatsız ediyor
    kusura bakma buyuk konusmak da istemiyorum ben babanın yerinde olsam once sizi kılıçtan geçiririm bune ya terbiyesizce evde çıplak gezerken dusun once kız kalk bişeyler gıyın

0|0
    0|0
    • Öyle değil tişört var üstünde zaten meme ucun belli sadece

• peki sana önerim aile yaşantınızı biraz ciddiye alın
      mahreminizi de aile içinde olmasa çok daha iyi olur sonuç ne kadar baban veya abin ya da aile ferdi olsada çok kötü dürümünüz

• düzeltemezsin sapık

0|0
    0|0
  • sapık bu

0|0
    0|0
    • Ama yaparken de gülüyo kardeşim de tepki vermiyo anlatamıyorum size tam olarak ne olduğunu of iğrenç

• okurken midem bulandı. umarım düşündüğün gibi değildir..

0|0
    0|0
    • Umarım ya bir de beş vakit namaz kılan bir insan kesinlikle katil potansiyeli var. ama bir insan bu kadar samimi olamaz.

• Oha :D kizim bu bbn sana kayar haberiniz olsn hay ailenizide huzursz bir ailenz var kizim hic biriniz duzgun dglsiniz

0|0
    0|0
    • Huzurluyuz da normal değilix

• Ln deget erkek adam kupemi takar sende git hizma al pircngm al bumu la ozgurluk ka*Sar olmada az efsane ol adam olsaniz bunlari yapmazsiniz

• Sen yanlış anlıyosundur

0|0
    0|0
  • Bu ne lan okumadin bule

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• haklı ola ilirsin annenle konuş

0|0
    0|0
  • Kardesin gay mi:D orama dokunma rahatsiz oldum de benim annem de aynisini yapiyor sizi bebek gibi goruyor sanirim dikkat et sana bakisina ardaki ince farki cozersin

0|0
    0|0
  • Annenle konuştun mu hiç bu endişelerini

0|0
    0|0
    • Annem de görüyor bu olanları napıyon falan diyo kızıyo grzekalı falan diyo. ya ne yapsam bilmiyorum nasıl açayım konusunu anlamaz ki

• Teşekkürler aklıma bir şeyler yattı öldürsemmi

• Bana yazarsan sorunu hallettiğinde iyi olur

• Baban neşeli biri ve cocuklarını sevıyor bana gore sadece bıraz sevme tarzı aşırı

0|0
    0|0
    • Ya evet tam üstüne bastın. sahilde çocuklarla evcilik oynuyor kutu kutu pense oynuyor resmen yanımda utançtan ölüyorum. bir de o kadar sayko bir insan ki anlatamam dünyanın en tuhaf en saçma ailesıyiz sanırımx

• Bence alakası yok bu cok güzel bı şey içinde bir kötülük oldugunu düşünmüyorum

• Midem kalktı ya sapık çok muhattap olmayan kardeşini çok baş başa bırakmayın onla hiç biriniz yalnız kalmayın o adamla iğrenç ya

0|0
    0|0
    • öz babam ya. bana hiç dokunmadı. dışarda kızların bacaklarına da çaktırmadan bakıyor. yaptığı şerefsizlik

• Teşekkürler :(

• Rica ederim canım

• sapık arkadas

0|0
    0|0
    • Manyak şerefsiz

• allahından bulsun dine namaza bakmaz bu kimseye güzven olmaz

• Evet haklısın

Yükleniyor...