Bu nasıl baba, onu düzeltemez miyim? Sapık mı?

Bakın bu yazdıklarım gerçekten troll değil. kafamdaki ciddi bir soru işaretini sizinle paylaşmak istiyorum.
biz rahat bir aileyiz. daha doğrusu çocuklar olarak rahatız. abim (23) küpe takıp içki içer, benim (18) piercinglerim var ve istediğimi giyebilirim, küçük erkek kardeşim (14) tüm gün bilgisayar oynar, xbox falan oynar. yani çocuklar olarak kendimizi nasıl iyi hissediyorsak öyle davranmamıza öyle hareket etmemize izin veriliyor. evet bu iyi bir şey. annemiz de şükür iyi bir anne. babam da iyi bir insan içinde. ama,
-Av yapıyor köpeğimiz de av köpeği ve hayvanları öldürüyor. Keklik tavşan domuz ördek... çok üzülüyorum
-Yaşadığımız site biraz nezih, annemin iş arkadaşları babamın işçileri falan yaşıyor bizim blokta. babam eve gelirken bağıra bağıra geliyor (annemin adı selin) seeğğğlliiiiinnnn, ben geldim karıcığğğğmm, aile arasında kullandığımız az biraz terbiyesiz kelimeleri bağıra bağıra apartmanı inlete inlete söyleyerek eve çıkıyor samimiyetten. BU ADAM MANYAK
-14 yaşındaki kardeşimin poponu elliyor. bildiğiniz sıkıyor sallıyor şeyine sıkıyo dokunuyo. üstüme çık ayberk falan diyor. sarılıyor öpüyor şıp şıp ses çıkarıyo öperken. allah belasını versin şu hareketlerinin.(bunu yazarken epey utandım) en çok kafamı karıştıran nokta da bu bunları samimiyetten komikliğine mi yapıyor yoksa başka bir amaçla mı hayal ederek mi yapıyor?
-bazen bacaklarıma bakıyor evde sütyensiz gezdiğimde göğüs uçlarıma bakıyor çaktırmadan. ne bakıyosun diyemiyorum yanlış anlaşılır diye.
evet daha çok şey var ama yazmak istemedim utanç verici. babam 51 yaşında. Sizce ne bunlar psikolojim bozuldu çocukken de aynıydı teşhirci mi adam ya ne biçim insan bu terbiyesiz ayı kardeşim gay olursa gebertir ama bilmiyo ki onun yüzünden.

0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...