Hangi sabıka kötü adam öldürmek mi cinsel taciz mi?

sigara içmeyen sigara içeni sevmez
içki içmeyen içki içeni sevmez
esrar kullanmayan esrar kullananı sevmez
tiner kullanmayan tiner kullananı sevmez
adam öldürmemiş kişi adam öldüren kişiyi sevmez
cinsel tacizden hapse girmemiş kişi cinsel tacizden hapse girmiş kişiyi sevmez

benim cinsel tacizden sabıkam var adam öldürmüş kişi beni sevmiyor diyor ki ben adamın kafasına çaktım kader mahkumu olarak hapis yattım sen dünyanın en kötü suçunu işleyip hapse girdin diyor bende o kişiye şöyle diyorum asıl sen dünyanın en kötü suçunu işleyip hapse girdin çünkü adam öldürünce katil oluyorsun sizce katil olmak mı daha kötü cinsel taciz yapmak mı?

rastgele numaraya mesaj attım bana 10 dakika içinde kontör göndermezsen topuklarına sıkarım dedim beni mahkemeye verdi tehditten 6 ay hapis cezası geldi sonra aynı numaraya tekrar mesaj attım bu kez de cinsel taciz içerikli çünkü bir kızı sevmişdim bana bakmamışdı benim de psikolojim bozuldu hapse girmek istedim tehdit mesajını attığım numara kadındı o numaraya mesaj attım cinsel taciz içerikli sadece 2 tane mesaj attım istediğim oldu beni mahkemeye verdi cinsel tacizden 3 ay hapis cezası şimdi bana diyeceksiniz ki madem hapse girmek istedin zaten tehditten 6 ay yatmadın mı hayır yatmadım 6 ay ı para cazasına çevirdi 3.600 tl cinsel taciz mesajında da hapse girmedim 3 ay 1.800 tl ye çevrildi askere gittim askerden tezkere aldığım gün para cezasını ödemedim diye hapse girdim evdekiler de beni 14. gün para cazamı ödeyip hapisden çıkardılar ben hapisden çıktıkdan sonra ekdekiler 1 yıl boyunca bir daha suç işleyecem muamelesi yapıyorlardı bana şu anda hapisden çıktığım 3 yıl 1 ay 3 hafta oldu daha suç işlemedim

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Biri kötü deyince biz diğeri iyi mi olacak saçma ikiside

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Cinsel taciz tabiki

0|0
    0|0
  • adamı öldürürsün ölür kurtulur
    cinsel taciz tecavüz en kötüsü. pis nalet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...