Bir haftalığına cinsiyet değiştirseniz ne yapardınız?

Degistirmem diye bir cevap kabul etmiyorum, meclis onayladi yasa cikti. kötüye yormadan masum masum fikirlerinizi bekliyorum. ben olsaydim askerlik yapar gelirdim.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• pipimle oynar dururdum
    ayakta işerdim
    çıplak gezerdim sokakta dşgfdş
    o zaman için erkekten kadın olmuş yeni kızlarımızı pipimle korkuturdum
    sevişirdim
    boxer üstü pantolon giyerdim çok merak ederim hep rahatsız ediyor mu diye şlfdişlhh
    başka da ne yapılır ya erkek olup..

1|0
    0|0
    • Baska cok sey yapilabilir. hem sen korkuyormusun ki o bahdrttiginden.

• Kizlari bir yerimle korkuturdum demisin ya. kiz neden korksun ki ondan, sen korkuyor musun dedim yani

• o zaman için erkekten kadın olmuş yeni kızlarımızı pipimle korkuturdum
      sevişirdim

bu cümleyi bir daha oku öyle cevap ver, beyninizle düşünün o zaman sorunun cevabını alacaksın.

Erkekler Ne Diyor 22

• Egoist nasıl olunur onu test ederdim

1|1
    0|0
    • Olur renkdas dene bakalim :)

• Aaa :( :( neden mario ve sosa yapti bunu. ama adamlar hakli kendi memleketleride görmediler o kadar olay can güvenlikleri yok tabi bizimde

• Ya öyle değil onlar yalan. Sosa nisandan anlaşmış milanla, gomez de şampiyonadan sonra belki büyük kulübe giderim diye beşiktaşla alay etti,

• acaba sabah 2 saat erken uyanıp dışarı çıkmak için ayna karşısında o kadar vakit geçirmekten keyif alıp almadığıma bakardım. keyif alıyorsam büyük bir sıkıntı

1|0
    0|0
  • kızları yaşam tarzına ve yaşantılarında nasıl bir zorluklar olacağını dikkat ederdim dönem gibi zamanlarda nasıl bir tepkim olacağını zevk düşüncelerim cinsel ve heveslerimi ortamda bir kız olarak ne yapmalı vazgeçtim bitmiyor erkek olmak daha iyi ya

1|0
    0|0
  • bir köşeye çömelip ağlardım 😟

1|0
    0|0
  • Aman regl olmayayım da

1|0
    0|0
  • Aynı şekil yasardım

1|0
    0|0
  • Ay bilemedim

1|0
    0|0
  • İlk üç gunden sonra evden cıkmaya halim kalmazdı kendımı perte cıkarttırırdım

1|0
    0|0
  • Kadınlar wc giderdim

1|0
    0|0
  • trip atardım önüme gelene trip atardım

1|0
    0|0
  • Meclis mi ne onayı herkes top olarabilir onayımı

1|0
    0|0
  • Niye değiştirek ya 😂

1|0
    0|0
  • birşey yapmazdım :SD

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kişiyle arkadaş olurdum

1|0
    0|0
  • bir ayakta işemeye çalışırdım olmadı çömelerek devam :D nxnskdkdk

1|0
    0|0
    • Deneme bence basarili olamazsin :)

• De istek kabul etmiyorum sagol. listemdekiler erkekler yani tanidigim kisiler.

• Sen sagol bacım

• Onda da regl olur hiçbir şey yapamazdım.

1|0
    0|0
    • Akliniz neden hemen cinsellige kayiyor sizin, kiz olunca baska birsey yapilamaz mi. vallaha genel ev gibi site oldu burasi iyice. masum düsünemez misiniz siz.

• Akliniz baska türlü calisinca soruda masumluktan cikiyor. makyaj yap oje sür kuaföre git fön cektir vs vs ille bel alti düsünmek zorunda degilsin

• Hadi uza çok konuşma.

• Herkese verirdim
    Umut

0|0
    0|0
  • zamcık verirdim

0|0
    0|1
  • Kez olurdum

0|0
    0|0
  • cinsel iliskiye girerdim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...