Çabuk pes eden bir insanmızınız? Yoksa azimli ve sonuna kadar mücadele verenmi?

Mesela istediğiniz birşey olumsuz yöne gidiyor, çabuk pes eden insanlardanmısınız yoksa mücadele edip sonuna kadar gidenmi?
ben mücadele ederim ama eğer gerçekten olumsuzsa ve bu beni yıpratıyorsa bir olurunu görmüyorsam pes edebilirim ansızın.

Günaydın buarada 🌞✌🏻️🌸🌼

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• Paylaşılmayan sevgiler acılaştıkça işte biz böyle sonsuz alıngan, her şeye gücenen, açık yaralar gibi yaşayan insanlar haline geldik...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir çok şeyi olana kadar aşk derecesinde isteyip olduktan sonra sıkılıp bıkabiliyorum. çok istemeden olan şeyler daha kalıcı oluyor sanki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 12

• sabirli biri degilimdir ama cok azimliyim. biseyi yapmak istersem bir yolunu bulup yaparim. etrafimdakileri incitecek bir yolla degil ama kendi menfaatlerimi de dusunurum.

1|0
    0|0
  • Hayat felsefem birakmaktir bazilari dayanmanin bizi guclu kıldığını söyler ama brnce bazen birakmak gerekir.

1|0
    0|0
  • hemen pes ederim uğraşmak istemem

1|0
    0|0
  • Çabuk pes eden birisi değilim birisini istiyorum diyelim seviyorum diyelim peşini kolay kolay bırakmam :)

1|0
    0|0
  • Tuttugumu koparirim

1|0
    0|0
  • Pes ederim

1|0
    0|0
  • Azimli ve hırslıyım

1|0
    0|0
  • canım istediği yere kadar :D

1|0
    0|0
  • Yerine göre

1|0
    0|0
  • Pes etmem sonuna kadar uğraşırım

1|0
    0|0
  • Asla pes etmem

1|0
    0|0
    • 3ay

Ama o şey olumsuzsa sende bunu fark ediyorsan? Körü körüne devam mı edersin?

• 3ay

Güzel 💪🏻👍🏻

• 3ay

Teşekkürler :)

• Sonuna kadar mücadele ederim pes etmem kolay kolay

1|0
    0|0
Yükleniyor...