Neden tek ümmet Türkiye mis gibi davraniliyor?

neden tek müslüman ülke Türkiye gibi davraniyorlar Türkiye Suriye koş Türkiye Filistin koş yardım etsin bu zengin olan Araplar müslüman değil mi yardım etmiyorlar Türkiye yardım etmiyor şu bu doguturkistan niye yardım etmiyor Türkiye onlar ümmet değil mi Türkiye Somaliler yardım şu bu tek müslüman ülke Türkiye mı?

2|3
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Osmanlının 1. dünya Savaşında güneydoğu cephesine araplara güvenerek pek fazla ordu göndermemiştir ve orası petrol yatağıdır bunu bilen İngiliz bir komutan hiç bir ordu ve asker kaybı yaşamadan orayı sömürmüştür nasıl mı araplara şöyle bie söz söylemiş" Türkler altın yiyor onların bağırsakları altın dolu " bunu duyan gözü dönmüş araplar Türk askerlerini yamyamca parçalamış ve bağırsaklarını sokaklara dökmüşler bunu gören İngiliz komutan bir telgrafında şöyle geçmiş ben bile arapların bu kadar pislik olduğunu düşünemiştim görev yerimi değiştirmenizi arz ederim. arapların müslüman olduğunu düşünüyorum açıkcası :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hay ağzına sağlık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Tek Müslüman ülke Türkiye değil en güçlü Müslüman ülke Türkiye ve kurtuluş olarak Türkiyeyi görüyorlar, Müslümanlığı belkide tekrar ayağa kaldıracak ülke Türkiyedir.

1|0
    0|0
  • en güçlü islam Ülkesi biz olduğumuz için ve bizden başka onlara kimsenin yardım etmiyeceği için

şöyle de bir acı gerçek olduğuna inanıyorum ; Türkiye olmazsa müslümanlık diye bişe kalmaz

aklına ne kadar müslüman olmayan Ülke geliyorsa dünya yı yok eder , o arap dediğin korkakları da petrollerinde boğarlar

1|0
    0|0
    • 3ay

ALLAH belki başka bir ırk yaratır Araplar da para Kum gibi bizde daha güçlü olmasi lazim

• ne güzelde açıklamışsın neden tek umudun biz olduğumuzu onların müslümanlık anlayışının içi çürümüş özellikle yönetici ve zengin sınıfın bu yüzden biz islam dünyasının tek ümidiyiz biz bitersek hepsi biter biz çıkarsak hepsi çıkar hala içi sağlam olanlardan bahsediyorum ezilen durumda kalanlardan

1|0
    0|0
    • 3ay

ezilen yardim edelim onlar lafım yok fakat elinde varken neden birlikte çözüm aramiyoruz yardım etmiyoruz

• 3ay

o sözde yöneticileri ve zenginler olmalıydı

• 3ay

Haklısın

• Öyle bence

1|0
    0|0
  • Biz tam ortadayiz ne batiyiz ne dogu ne muslumaniz ne laik o yuzden ne bati bizi tam anlamiyla benimsiyor ne musluman cografyasi. destek veren bir Azerbeycan bir Kirgizistan bu yuzden yaşasın TURAN

1|0
    0|0
  • bende anlamadım

1|0
    0|0
  • Onların parası var ama işe yaramıyor

1|0
    0|0
  • Allah yardımcımız olsun.. doğru bir paylaşım yapmışsın.. çünkü diger ülkeler siyonistin uşağı olmuş. nedeni yok tek islam ülkesi Türkiye.

1|0
    0|0
  • Diğer ülkeler Batının ve ABD nin köpeği oldukları için sahipleri izin vermiyor.

1|0
    0|0
    • 3ay

Türkiye de abd sözünden çıkmıyor

• 3ay

Denge politikası diyelim. Gelişmiş ülke olana kadar, maalesef süper güçlerin sözünü dinlemek zorundasın. Ama bir gün mutlaka onun da sonu gelecek, yakındır. Özellikle Temmuzdan beri Türkiye üzerinde oynanan oyunları gördükçe bu konuda umudum artıyor. Türkiye eski Türkiye değil.

• 3ay

İnşallah öyle olmaz ayı dayı mi diyecez yani😂😂 oburler de öyle yapıyor

• TÜRK'ün TÜRK'den başka dostu yoktur!

1|0
    0|0
    • 3ay

Öyle bişey yok biz Kürtler varız

• 3ay

bizde onlardan olabilirdik

• 3ay

onlardan derken?

• araplar tam bir baş belası insanlar. köklerini kurutmak gerek...

1|0
    0|0
    • 3ay

Yok Araplar laf yok ben zengin olan dedim onlar da din kardeşimiz

• 3ay

sor bakayım kaçı islamı yaşıyor? yüzde 90 ı göstermelik yapıyor. araplar zevkleri için yaşayan insanlardır. hiçte sevmem...

• 3ay

Araplar zevk için yasiyan bende sevmem

• katar doha bahreyn dubai gibi zengin arap ülkeleri niye kendi ırkından olanlara yardım etmiyor da biz ediyoruz ben anlamadım

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende anlamadım bizde Türkler yardım etmiyoruz inşallah düşman beglemezler bizi

• Irkcilik yapma bu bir ikincisi en iyi ulke biziz ondan buda iki.

0|0
    0|0
    • 3ay

ırkçılık ne alaka doğru söylemek nezaman ırkçılık oldu Araplar oturmasa caliysaydi baya güçlü bir ülke olurdu

• 3ay

Şimdi bu yazışmalarını ekran görüntüsü aldım yarın bu platformda paylaşacağım.. Irkçılık yapma deyip ırkçı gibi davranıp milleti engellemek sırf senin fikrinde degil diye beğenmemek ırkçı davranmak neymiş bizde görelim.

• 3ay

Keşke profilinde yazan gibi olsan Tesettürlü akıllı ve zeki.. Zeki olan insan neyin ne olduğunu bilir ona göre yazar sen onu bile becerememişsin.. Tesettürlü bilgisiz ve cahil olarak degistir o yazıyı..

• Çünkü biz Müslüman Türküz. Mazlumun yanında , zalimin karşısındayız. Bu Allahın yüce Türk milletini yer yüzünde dinine sancaktar yapmasındandır. #TürkÖğün.

0|0
    0|0
    • 3ay

Biliyorum mazlum yanında hep olalım ona lafım yok fakat neden herkes Türkiye oraya buraya ilgendiriyor

• 3ay

Kürtler Soysuz dedin pkk desen bende derim sen Kürtler dedin yalancı kivirma

• 3ay

Vatan haini olanlar için dedim salak mısın sen ne kıvırcam lafı nerenden anlıyorsun.

• mesele yardım etmek değil, reklamm

0|0
    0|0
    • 3ay

Reklam değil reklam yapmaz Türkiye yaptıkları efsane olur

• 3ay

Kaçıp geleceklerine dönüp savaşsalardı Sivil halk Ordudan daha fazla hatırlatırım.. Gitsin Müslümanlıgın gereğini yapsınlar Vatanları için savassınlar.. Bu konuda hiçbir haklı nokta yok hani dedin ya diğer müslüman ülkeler niye yardım etmiyor hep Türkiye diye demekki Türkiyenin basına böyle bişey gelse kimse bizim yüzümüze bakmayacak bizde kendi savaşımızı tekrardan kazanacağız ben şayet gidip de onlara sığınmam.. Ölürüm daha iyi

• 3ay

büyük konuşma çocukluk çocuğu var kız ve kadınlar gelsin anlarım ama kendi eziyet mi yaptirsin

• hayır değil ama türkiye zengin bir ülke

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Ümmetçilik kadar saçma bişey yok. Türklere yardim etmiyoruz elin pis arabina yardim ediyoruz.

0|0
    1|1
  • Böyle düşünmenin çok yanlış onlara böyle birşey olsa gerçekten rahat olacakmıydın bir hadi i Şerif Der ki bir mü'minkendi için istediğini diğer bir mü'min kardeşi için istemedikçe tam iman etmiş sayılmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben onlar istemiyorum demedim neden konuyu baska yöne ceviriyorsunuz ben zengin olan Araplar diyorum

• Türkiye Müslüman bir ülke değil ki zaten. Bu neyin kafası?

0|0
    0|0
    • 3ay

nedemek lan müslüman değil müslüman olmasa kimse gelmezdi bizim dinimize kaçma yok savaşta

• 3ay

Madde kafasına benzemiyor bu farklı bir şey tanımı bile yoktur ruh hatasının annesiz insanlar işte. : )

• 3ay

Sktr git diyen bir Müslüman. Hmm.

• Çünkü Türkiye orta doğunun en önemli ülkesi en önemli toprakları Türkiye'de

1|0
    0|0
Yükleniyor...