Azerneycandan araba getirmek?

Arkadaslar dodge chalanger almak istiyorum bu araba amerikada 30.000 dolar turkiyede vergiler yuzunden neredeyse 500-600.000 tl neyse bu araba azerncanda 75.000 azn yani yaklasik 140.000 tl bana sahsen cok ucuz geldi.
Bu aralar zaten araba almayi dusunuyordum butcemde 200.000 civari subaru brz alacaktim turkiyeden onun yerine azerbcandan dodge chalanger getirteyim diyorum mumkunmu biraz arastirdim arabanin 6 ay yurtdisinda kalmasi gerekiyor diyorlar ama gurcistandan getirenler var nasil yapiyorlar. Veya aranizda getirenler var mı yurtdisindan araba.

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 12

• Sakat iş o ya

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Getirirsin de, Türkiyede vergiler yine katlar fiyatı

0|0
    0|0
  • Bilsem ben neler neler getiricem de :)

0|0
    0|0
  • bu konuda fikrim yok

0|0
    0|0
  • Gürcistan'dan sadece Batum'dan oluyor o iş, kimlik kartıyla geçiş serbest ya oraya, pasaporta gerek yok, ondan olmalı galiba.

0|0
    0|0
  • biraz tuzlu olabılır

0|0
    0|0
  • Kardeş alırsın pişman olursun bende alıyodum yok 2 sene muhabbeti falan diye hiç alakası yok getirirsin bir zaman sonra cıkartman gerekir oda çok uzun bir süre beklemen gerekiyor yani bulaşma derim

0|0
    0|0
  • Almanyadan arab ülkelerine götürüyorlar senin dedigin sikintili türkiye yurt disindan getirilen araclarin temenli kalmasina izin vermiyor.

0|0
    0|0
  • yılda bir ya da 6 ayda birdi tam hatırlamıyorum yurtdısına cıkıp gelmen gerekiyor araba ile

0|0
    0|0
  • gürcü daha hesaplı olur, azerinin külfeti çok olur. 6 değil kanun değişti 2 yıl oldu.

0|0
    0|0
  • gümrük araca el koyar paranda havaya gider...

0|0
    0|0
Yükleniyor...