Büyük bir soru işareti var kafamda: Neden ünlüler ve tık rekoru kıranların çoğu 5 para etmeyen insanlardır?

Sizce bilerek mi onların kölesi olup yükseklere kaldırıyoruz onları? Örneğim Kim Kardashianın yaptığı ne mesela? Neden bu kadar ilgiyi hakediyor? Oyun mu oynuyorlar bizimle yukardakiler?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Sonunda birisi bunun farkına vardı. Kardashianlardan ziyade o kadar gereksiz youtuber'lar blogger'lar var lüks içinde yüzüyorlar neden saçmasapan videolar çektikleri için

0|2
    0|0
    • 1ay

Aynen katılıyorum. Bugün ne giysem gibi saçma sapan içeriksiz programları da ilave etmek isterim. Oradaki jüriler bencillik ve egonun tam örneği. Yaptıkları iş de bom boş. Ünlü olan şarkıcıların da çoğu sadece vücutları için ün kazanıyorlar.

• 1ay

eig için teşekkürler :)

• 1ay

Rica ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• millet boş işlerle uğraşmayı sevdiği için böyle luzumsuz şeylere hayran kalıyorlar gerizekalılar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kim kardashian kalın kaş ve esmer kadın modasını çıkardı yoksa etrafta renkli ve küt sac modelinde kızlar daha çok türiyecekti. Yabancılara orta doğulu kızların daha güzel olduğunu kanıtladı gerek vücut gerek tip olarak ortadogulular daha iyidir vücutları kivrimli popolari büyük. Yoksa white larin afedersin gotleri yok bu akımdan sonra squat bu kadar popüler oldu zaten whitelar ortadogululara benzemek istiyor. Bu yüzden severim kim kardashiani

0|1
    0|0
    • 1ay

Ahlaklı bir Türk kızının telini 1000ler tane Kim gibi fahişelerle değiştirmem. Ahlak öğreten biri çıksın, esmer kadın modası yerin dibine batsın. Bayanlar güzel zaten.

• 1ay

Ben de yabancılara göre bile normal değil diye Amerikalıları örnek verdim.

• 1ay

Tek millet kast etmemistim ben genelleme yaptım. Ama bu amerikalilarda da ayıp kavramı var galiba, filmlerinde falan bazı şeyler görüyorum şaşırıyorum ayıp kavramları olduğuna. Ruslarda hiç yok

• Bence dee kylie mesela. Kim, neyi başardı da bu kadar varlıklı? Hiçbir yeteneği yok dünyalarca para elinde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• onları ünlü yapan kim
    insanlar yine.. degilmi
    reklam pazarlama gibi teknikleride kullanıyorlar

0|2
    0|0
    • 1ay

Aynen hocam. Zayıf noktamızı biliyorlar işte. Hep cinselliği reklam yapan, ahlaki değerleri düşüren tekniklerle hepimizi uyutmaya çalışıyorlar.

• ünlü oldukları için popüler olduğu için iştee bak mesela kıvanç tatlıtuğ ünlü olmasa sence bu kadar rabet görürmüydü hayır

0|1
    0|0
  • Çünkü güzel ülkemiz de böyle insanlara daha çok değer veriliyor

0|1
    0|0
  • ALLAH bilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...