Arkadaşımın kedisi biraz önce camdan düştü nasıl ona açıklayıcam?

En yakın arkadaşım tatile gitti ve kedisini bana emanet etti, 10 gündür bizdeydi. Ne zaman cama yaklaşsa hep alırdım kediyi camları da kapatırdım ama malum hava çok sıcak annemler tek bir cam da olsa açık bırakıyolar hava alalım diye. 10 gündür hep aynı cam açıktı bir sorun yoktu şimdiye kadar ama bugün evin hiçbir yerinde bulamadım kediyi, 13. Katta oturuyoruz annem aşağı bakmaya indi ve kedi ölmüş. Sinir krizleri geçirdim allah belamı versin keşke camı kapatsaydım. Nasıl izza edeceğim bunu arkadaşıma ya nolur yardım edin

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun olacak olur olanlara çare yok kediyo ya arkadaşınıaa tatlı dille anlatın olayı yenisi alın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence önce kediye üzül yazık günah ya eminim istemezdin böyle olmasini ama keşke cam açıkken kediyi yaninizdan ayirmasaydiniz ya da başka bir odaya koysaydiniz ben arkadasinin yerine koyuyorum kendimi kafayı yerdim ya allah sabir versin kediye çok üzüldüm yuksek binalardan nefret ediyorum o lanet 13. 20. Katlarindan ne çocuklar ne hayvanlar dusup can veriyo

0|0
    0|0
    • 3ay

Vicdan azabından ölüyorum zaten sinir krizleri geçirdim tüm apartman ayağa kalktı ya. Herkes uyuyordu evde ben su içmeye kalktım uyumadan kontrol edeyim kediyi dedim bulamadım orda basladı her sey. Şu zamana kadar kedi nerde duruyosa orda bıraktık ama.. Çok kötü hissediyorum ya

• 3ay

Senin içinde çok üzgünüm vicdam azabı ölümden beter bişey ama olan olmuş allah sabır versin

Erkekler Ne Diyor 17

• yapacak bir şey yok..
    arkadaşının evinde de olsa ölebilirdi..
    geldiği zaman söyle..

0|0
    0|0
  • Hımmm işin zor ya, emanete bir şey geldi mi açıklaması zor oluyor.

0|0
    0|0
  • boşver açıklama

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0
  • hemen çalışmalarına başla ve başka bir kediyi ölen kediye benzetmeye çalış. kuaföre falan götür. kediyi boya, lens tak, manikür ve pedikür falan yaptır işte. umarım işe yarar...

0|0
    0|0
  • kedinin arkasından sen de atla

2|0
    0|0
  • cesedi yok et. kaybettiğini söyle. addsfsg. manyak mısın kızım. Olanı söyle işte yapcak bişey yok. Kedi sahibinin onu terkettiğini düşünmüş o da intihar etmiş işte. :D

0|0
    0|0
    • 3ay

O zamanda arkadasi vicdan azabından ölür

• 3ay

İmkansız cünkü herkes uyuyordu. Çok yaramaz bir kediydi yani yerinde durmuyordu bile. Koltuktayken bile bir şekilde düşüyordu bilmiyorum nasıl oldu

• 3ay

sahibi bunu biliyorsa (ki bilmiyorsa sahibini itelemek lazım) sorun yok. anlayışla karşılar. tabi ilk dediğin anda onun ağzından kotü sözler çıkabilir alınma sakın. sonra gelir özür diler. gidişat bu şekilde ilerler. üzme kendini

• has. ıktır dediğimiz son nokta

0|0
    0|0
  • öncelikle gecmis olsun gelince bir koltuga oturt arkadasını ve sakin olmasini soyle sonra intihar etmis kedin de

0|0
    2|0
  • benim kedim de 5. katta düşmüştü

0|0
    0|0
  • Oha kedi sevmem ama acıdım

0|0
    0|0
  • Bu sefer 4 ayagının üstüne düşmedi diye bilirsin -,-

0|0
    0|0
  • Kedinin aynisindan bulamaz misin

0|0
    0|0
  • Kedi mal mı camdan atlıyor

0|0
    1|0
    • 3ay

Camdan atlayan/ düşen küçük çocuklarda mı mal o zaman hayvan o onu akıl edebilecek olsa zaten kapıdan çıkar gider hem atladigini nerden biliyoruz belki düştü ki öyledir benim kedimde sürekli cam kenarina balkoma çikip disari bakardı ama 2. Kat olduğu için öyle bir sorunumuz olmadı en fazla 4 ayak üstüne düşer ordan 😄

• 3ay

@Öylebirbıkkınlık mal olmasa atlar mı :D

• Üzüldüm ya nasıl düştü ya

0|0
    0|0
  • Saati gelmiş öldü de 😀

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Cok sinir oldum ve uzuldum. Arkadasin gerekeni yapacaktie eminim yazik hayvana ya

1|0
    0|0
    • 3ay

Şu hayvanlar gerçekten cile çekmeye gelmiş şu boktan dünyaya. Sokakta olsa basina gelmeyen kalmiyo aliyolar hepsi evde hapis hiçbiri doğasında yaşayamıyo doğalarıda kalmadi zaten pislik insanoğlu adımını attığı heryeri mahvediyo evde hapis hayati yaşayip sonrada ölüp gidiyolar camdan kaçan kuşlar düşen kediler

• 3ay

@Öylebirbıkkınlık Biliyorum lanet olsun o kadar canım yanıyor ki hayvanlara

• Oglhm bunu iza edemessin ki

1|0
    0|0
  • Gecmis olsun ama durumun vahim ben olsam yollardim seni emanete sahip cikmak cok onemli

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey benim başıma gelse cinayet sebebim olurdu herhalde.
    Kedinin aynısından bulmaya çalış diyeceğim de iyi bir sahipse hemen anlar.
    Gecmiş olsun ne diyeyim.

1|0
    0|0
  • Çok üzüldüm seninde ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum bana kalırsa benzerini bul

0|0
    0|0
  • kedinin ayağında frlan bir şey var mı. Arkadaşın eğer kediye çok bağlıysa sana kızabilir. Ona sakince anlatmayı dene özür dileve kendşni acındır böylelijle sana kızmasını en gelllersin

0|0
    0|0
  • Senlik birşey yok maalesef kediler fazla özgür ruhlu buldukları delikten çıkmaya çalışırlar yazık olmuş minnoşa :(

0|0
    0|0
  • Ayy inanmiyorum

0|0
    0|0
  • Oo kötü olmuş ya geçmiş olsun yapacak bir sey yok gibi görünüyor.

0|0
    0|0
  • Kedinin aynısından bul al ya kız çok üzülecek sen bile bu kadar üzüldüysen kızı düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • ayyy çok kötü bir durum kıyamam ona salak kedi ya niye atlıyon mal neyse dosdoğru bize anlattığın gibi anlatıcaksın yapacak bişey yok üzgün olduğunu oda görür zaten oda üzülür ama başka ne gelirki elden başınız sağolsun

0|0
    0|0
  • Ay kıyamam canı nasıl acımıştır kaza ama sen neyapabilirsinki arkadaşın başta sinirli olup konuşmaya bilir ama sende ona mesafeli davranma gecer

0|0
    0|0
Yükleniyor...