Gay bana yürüdü?

Arkadaşlar AVMde otururken bir arkadas yanıma geldi selamlaştık sonra bana çok yakışıklısın dedi bende şaşırdım eyv dedim adam gay çıktı bana yürümeye başladı benim homo olmadığımı anlatmaya çalıştım adam hala aktif mi pasif mi diyor.. Siz olsanız napardiniz?

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yakın dostum Etiler'de iki kere aynı adam tarafından kıstırılmış. İkisi arasından da birkaç ay geçmiş. Buradan adamın sürekli orada takıldığını görüyorum. Tavrına göre gönderirdim. Kibar ise kibarca, zorlayıcı ise sert şekilde.
    Çok ileri giderse döverim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 14

• Kanka çok zor bir durum bende yaşadım, hani insanın eli ayağı birbirine dolanıyo ne dicem şimdi buna nasıl göndericem a. mk falan soruları içine giriyosun taciz edilmiş gibi hissettiriyo ama anladım üzgünüm ben heteroseksuelim diyip geçiceksin ama öyle yılışık tipler var baktın yol vermene rağmen yavşamaya devam ediyo yılışık yılışık tavırla ağzını burnunu kırıcaksın

0|0
    0|0
    • 3ay

Geçmiş olsun kanka, zor..

• Bu hep olur

0|0
    0|0
  • heteroseksüel im dedikten sonra hala uzatıyorsa kırarım ağzını. Buda bir nevi taciz, kimse kusura bakmasını artık

0|0
    0|0
  • Saygım var karısmam etmem ıstedıklerı gıbı ozgur yasasınlar ama bana dokunan yılan ısrarcı cıkarsa tercıhım olmayan seye zorladıgı ıcın allah ne verdıyse artık.

0|0
    0|0
    • 3ay

Doğru diyorsun da pasif gay olunca şiddet uygulayamiyorum ben :D, kıza vurmuş gibi hissediyorum

• 3ay

ahaaha pasif gayse bir şey diyemem ama o da normal vatandas fazla ısrar kavgaya gıder. *not en son ılk okulda kavga ettım. d

• cakardim agzinin ustune yumrugu

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi yakışıklı isen zamanla alışırsın..

0|0
    0|0
    • 3ay

Olmaz olsun böyle yakisiklilik :D

• 3ay

Kardeşim bende zamanında çok çektim hala olmuş öyle ama bir zaman sonra artık gülüp geçiyorsun :))) Sen kendini bildikten sonra sıkıntı yok.. ;)

• aktifim ama sen tipim değilsin demek daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Döverdim kanka

0|0
    0|0
  • Bişi yapmam kadınlara ilgim var der ilerlerim

0|0
    0|0
  • şansını denemiş , saygı duymak lazım sjsjd

0|0
    0|0
    • 3ay

Motivasyonunu saygı duydum :D

• ver bence

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Yatir si*kte akli basina gelsin.

0|0
    0|0
  • tenhaya çeker verirdim nolcak olm mutlu edersin yazık

1|0
    0|0
    • 3ay

Adam becer beni demeye başladı kalktım uzaklaştım

• 3ay

:D olm top gibimisin durup dururken niye öyle desin demekki pas vermişin pas vermesen niye durup dururken desin sende az cilveli değilsin :D

• 3ay

töbe tobeee :D

Yükleniyor...