Universiteye ailemden kurtulmak icin gidiyorum?

Bu yasima kadar hic ozgur olamadim, 12 den sonra rahatca disarda dolasamadim. Disari cikiyorum 20 defa ariyorlar. Evde surekli emir veriyorlar bisey istiyorlar. Ben kendi hayatimi yasayamiyorum. Bu yuzden evimden cok uzak yere universiteye gidiyorum. Ne dusunuyorsunuz?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Canım ben de senin gibiydim. Hiçbir hakkım yokmuş gibi hissediyordum. 20 yaşındayım ve hayatımda 1 kez akşam yemeğine çıktım. Ramazan ayında ciddi düşündüğüm adamla iftara gittik. emin ol çok iyi anlıyorum çok sıkılıyorsun. Ama ailen senin hiç kötülüğünü ister mi? Hata etmişler ama ne yapacaklarını bilmediğinden olmuş. Hakkında hayırlısı olsun inşallah :))

0|0
    0|0
    • 3ay

Aile ssvgiside kalmadi icimde biliyor musun

• 3ay

Pekii

• 3ay

Aileler bazen yapıyor böyle. Benim ailem de anlattığın gibiydi. Sakin üzme kendini. Ailemiz bizi nasıl yetiştireceğini bilmiyor. Tecrübe ediyorlar işte. Yanlış yapıyorlar doğru yapıyorlar bir şekilde büyüyoruz. Ama sanma ki onlar sana kötülüklerinden ediyorlar. Senin annenden babandan başka kimin var? Nereye gidersen git annenin kucağı gibi şefkatli olur mu hiçbir yer? Güzel kardeşim annenin babanın gönlünü hoş tut. Onlarla konuş derdini anlat. Seni anlarlar. En anlayışsiz anne baba bile anlar. Biz de anne baba olucaz ileride Allah nasip ederse. Biz de hata yapıcaz. Bak şu ortama hele neler soruluyor bu forum sitesinde bile ne ahlaksızlıklar oluyor biz salacak miyiz evladımızi sokağa

En İyi Erkek Görüşü

• Fazlada serbest olma çok uzaklaşırsan ışıktan karanlıklara gömülürsün sonra o ışığa dönemeyebilirsin zira bugün var yarın yok...

0|0
    0|0
    • 3ay

Karanliktan kastin ne? Uyusturucu esrar icki felan mi?

• 3ay

suana kadar ailemin bana bir faydasi bir iyi yaptigi bisey olmadi yaptiklari tekvsey beni ezmek hakaret etmek

• 3ay

bilemiyorum bunu gittikten sonra daha iyi görürsün allah yolunu açık etsin hayırlı geceler..

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayırlısı olur inşallah.. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak diye bir söz vardır ya hanii ama dilerim ki herşey gönlünce olur mezun olup istediğin hayatı dilediğin gibi yaşarsın.

0|0
    0|0
    • 3ay

Burdan gideyim her turlu mutlu olurum ztn

• Mantikli

0|0
    0|0
    • 3ay

Yasama hevesim kalmadi ya

• 3ay

Universiteye gidince umrunda bile olmayacaklar. Ama tatillerde geldiginde yeniden ayni ortama adapte olmakta zorlanabilirsin

• 3ay

Maleseff

• Fazla kaptirna bir anlik serbestlike kendini cok farkli ortamlarda bulursun

0|0
    0|0
    • 3ay

19 yasima kadar ezik gibi yasadim ya , bokunu cikarcam

• Vay be böyle erkeklerde varmış bence iyi yapmışsın

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunun cinsiyetle alakasi yok bence

• 3ay

Benimkiler modern okumuş insanlar ama yinede izin vermiyolar

• 3ay

Dedigim gibi aileyle ilgili bir durum cinsiyet degil. Kiz arkadaslarim var cok rahatlar

Erkekler Ne Diyor 1

• Hangi üni?

0|0
    0|0
    • 3ay

kocaeli uni

• 3ay

Koacaeli'nde saat 24 den sonra sıkılırsın yafff... :)

• 3ay

Pok gibi paramizda yok her gun İstanbul'da gece hayati yasayalim

Yükleniyor...